Ніколи не вмикайте режим швидкого прання: головні причини та можливі наслідки

Пральна машина має безліч режимів прання. Однак, більшість господинь, задля економії електроенергії, користуються режимом швидкого прання. Звичайно, цей режим менше зношує деталі пральної машини, проте він не підходить для усіх видів й типів тканин. При цьому режимі прання речі перуться інтенсивно, тому прати їх з вовни або тонкої тканини не варто. Для таких видів тканин існують інші режими прання на пральній машині.

Об’ємні речі.

Рушники, постільна білизна й інші речі, які добре вбирають у себе воду, не можна прати на режимі швидко прання. Перед початком прання в барабан набирається вода, яка швидко вбирається рушниками, через це вони можуть збитися в одну грудку й не рівномірно розподілитися по барабану, що призведе до биття об стінки. Тому, для цього слід обирати відповідний режим, щоб не зламати пральну машину.

Погана ефективність.

Якщо прати дуже забруднені речі з застарілими плямами на швидкому режимі прання, то вони просто не виперуться. При такому режимі набагато швидше нагрівається вода, тому температура води становить+30.. +40 градусів. Звичайно, при такій температурі речі псуються менше, але пилових кліщів й різні бактерії знищити не вийде. Вони, з часом, накопичуються на гумових ущільнювачах й в барабані, як результат — неприємний запах з пральної машини. Тому, щоб цього не сталося, рекомендовано обирати режим «Очищення барабана» й запустити в пусту пральну машину на максимальній температурі.