Ніколи не здавайтеся! Особливі вірші із Біблії, які додають сил.

Ніколи не здавайтеся! Ці слова завжди актуальні. Адже у нашому житті може статися все що завгодно. Світ пропонує безліч спокус і часто провокує на гріх, ускладнює нам життя і є причиною дуже багатьох проблем. У Біблії є фрази, які підтримують нас, коли сили вичерпуються. А Слово Боже допомагає нам відновитися, стимулює йти далі, молитися і виконувати заповіді.

1. «Я можу все в тому, хто укріплює мене.» (Филип’ян 4:13).

2. «Будь мужнім і хоробрим; не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався» (Навина 1: 9).

3. «Тримайтеся кріпко й хоробро, не бійтесь і не лякайтесь їх! Сам Господь, Бог твій, рушає з тобою; він тебе не лишить і не покине.»» (Вторзаконня 31: 6).

4. «Нарешті кріпіться в Господі та в могутності його сили» (Ефесян 6:10).

5. «Господь то моя сила й щит мій! На нього уповало моє серце, і допомоги зазнав я; тим і радіє моє серце, і я його вихваляю піснею моєю» (Псалми 28: 7).

6. «Він дає змореному силу, він знеможеному додає міць. Навіть і молодь утомлюється, знемагає, і юнаки-вояки підупадають, – ті ж, що на Господа вповають, відновлюють сили, немов орел, здіймають крила, біжать, не знають утоми, ідуть уперед, не знемагають.» (Ісаї 40: 29-31).7. «Тоді озвавсь він і сказав до мене: «Це Господнє слово до Зоровавела, що каже: Ні військом, ані силою, а тільки моїм духом, – говорить Господь сил» (Захарія 4: 6).

8. «Хіба не знаєте, що ті, які біжать на перегонах, біжать усі, але лиш один бере нагороду? Біжіть так, щоб її осягнути!» (1 Корінтян 9:24).

9. «Тому і ми, маючи навколо себе таку велику хмару свідків, відкиньмо всякий тягар і гріх, що так легко обмотує, і біжімо витривало до змагання, що призначене нам» (Євреїв 12: 1).

10. «Бо Бог дав нам не духа страху, а сили, любови й поміркованости» (2 Тимотея 1: 7).

11. «Будь мужнім і хоробрим: ти бо маєш передати цьому народові в посілість землю, про яку я клявся їхнім батькам, що дам їм. Лише будь мужнім і вельми хоробрим, щоб достеменно чинити за законом, як наказав тобі Мойсей, слуга мій. Не звертай від нього ні праворуч, ні ліворуч, щоб тобі щастило в кожній твоїй справі» (Навина 1: 6-7).

12. «Чувайте, стійте у вірі, будьте мужні, кріпіться» (1 Корінтян 16:13).

Підготувала Наталія ПАВЛИШИН Джерело