Ніжні, повітряні та смачні оладки на сніданок за пару хвилин.

Здавалося б, що незвичайного можна придумати в рецепті приготування оладок? Однак, японці створили неймовірно ніжні, повітряні та смачні оладки. Додайте до них улюблений соус й повноцінний сніданок готовий.

Інгредієнти:

 • Курячі яйця 4 шт.;
 • Дрібка солі;
 • Цукор пісок 50 гр.;
 • Свіже молоко 40 мл.;
 • Пшеничне борошно 70 гр.;
 • Розпушувач для тіста 1 ч. л.
Спосіб приготування:

 1. Відокремте білки від жовтків та відправте їх в різні об’ємні чаші.
 2. У білки відразу ж додайте дрібку солі та збивайте до утворення пишної піни. Після чого додайте весь цукор та продовжуйте збивати до готовності, щоб утворились стійкі піки.
 3. Жовтки з’єднайте з молоком, після чого додайте просіяне борошно з розпушувачем. Мішайте тісто рівно до того моменту, поки не пропадуть грудочки.
 4. До тіста внесіть третину збитих білків та перемішайте до однорідного стану. Це робиться для того, щоб воно стало більш повітряним та легким. Далі частинами введіть, дуже обережно білок, що залишився.
 5. Перемішуйте тільки в одному напрямку, щоб зберегти повітряну структуру білка.
 6. Поставте пательню на вогонь та поки вона розігрівається, перекладіть тісто в кондитерський мішок чи пакет для того, щоб було зручніше відтискати оладки на пательню. Але це не обов’язково, можна накладати ложкою, це вже кому як подобається.
 7. Пательню змастіть олією або вершковим маслом. Викладіть максимально високі оладки.
 8. Накрийте пательню кришкою та готуйте на невеликому вогні близько трьох хвилин. Після чого переверніть та тримайте ще три хвилини так само під кришкою.
 9. Подавайте з будь-яким топінгом, варенням, згущеним молоком, медом, сметаною або звичайним вершковим маслом.

Смачного!