Новий 2020 рік — як правильно зустріти, щоб залучити добробут і щастя на цілий рік.

Ті люди, для кого Новий рік одне з найголовніших свят, надають особливої уваги підготовці до свята. Вони ретельно вибирають страви, вбрання, прикраси для оселі та мають казковий настрій.

Символ 2020 року.

Перед початком підготовки, потрібно звернути увагу на символ, який буде покровителем в наступному році.

У 2020 році, заступає на варту Білий Металевий Щур. Це активна, швидка, найчастіше нехитра та надзвичайно розумна тваринка.

Місце зустрічі Нового Року.

Щури живуть великими зграями, тому найкраще святкувати в великій та веселій компанії рідних й друзів. Однак ніхто не забороняє відсвяткувати Новий Рік у спокої, усамітнившись вдома.

Після домашнього застілля вийдіть на вулицю, прогуляйтеся, подивіться на салют й новорічну ялинку та відвідайте Діда Мороза.Прикраси.

Щуру відповідають холодні відтінки. Вибирайте для декору будинку та ялинки сірий, срібний й білий кольори. Якщо для Вас це занадто нудно, то можна додати блакитного, фіолетового та бірюзового.

Якщо хтось в родині народився в рік щура, то потрібно поставити фігурку символу у північній частині оселі. Це допоможе налагодити відносини та різні аспекти в житті.

Святковий стіл.

Щур взагалі невибаглива тварина, тому готувати можна будь-що, головне, щоб їжі було вдосталь. Але потрібно приділити трішки уваги декору святкових страв. Потрібно зробити тематичні фігурки з продуктів, малюнки та гарно викласти на блюдо нарізку.

Пацючок буде дуже радий стравам з сиром, крупами, грибами, горіхам та фруктам. Але не ставте сири з різким ароматом, капусту й міцні алкогольні напої.

Вбрання.

Ідеальними кольорами стануть молочний, білий, сірий та темні відтінки. Доцільні також фіолетовий та пурпурний колір, тільки без котячого принту. Одяг повинен бути скромний та лаконічний.Подарунки.

Найоригінальніший подарунок буде шматок сиру, а також будь-який пристрій, який поліпшить побут.

З наступаючим Новим Роком та веселих свят!

Новий 2020 рік — як правильно зустріти, щоб залучити добробут і щастя на цілий рік.