Обереги від недобрих та злих людей, які повинні бути в кожному домі

Стіни рідної домівки – це особливе місце для вашої сім’ї. Намагайтесь берегти в домі ауру взаєморозуміння та любові. В кожній сім’ї повинні бути обереги від недобрих та злих людей. Вони допомагають боротись з негативною енергетикою, а також вберігають від життєвих негараздів.

  1. Кінська підкова.

Вона є особливою магічною річчю, яка вбирає у себе на протязі багатьох років природну силу. Якщо підкову знаходять, то в ній міститься максимальна кількість доброї сили. У давнину, вважали її ознакою успішного та багатого життя, а також талісманом вдачі.

Якщо хочете захистити свій дім від лихих людей, сварок та неприємностей, повісьте кінську підкову так, щоб кінці були вгорі над входом у дім.

  1. Обереги слов’ян.

Часник. В давнину, вважали, що часник може захищати від вампірів, особливо енергетичних. Коли до вас у дім прийшла погана людина, потрібно покласти на столі декілька зубчиків часнику. Діє часник нейтралізуюче на негативний настрій ваших ворогів чи недоброзичливців. Держіть завжди в домі часник, він захистить ваш дім ззовні.Домашній віник. У кожному домі повинен бути віник. У давнину, вважали, що він може допомогти уникнути непорозуміння, розпаду сім’ї, внутрішніх негараздів та сварок. Старий віник не можна було викидати, поки не замінили на новий.

Православні ікони. Вони захищають від сварок, псування, негод, пожеж, буревіїв. Кращою іконою-захисницею, вважається, образ Божої Матері Казанської.

Нитки. У слов’ян існував старовинний оберіг — це нитки з вовни, які мають особливі властивості. Вважалось, що вони здатні налагодити сімейне життя та допомогти батькам знайти спільну мову з дітьми.

Сухий лавровий лист. Він захищає любов, родинні зв’язки та запобігає сімейним сваркам. Кладуть лист на столі у кухні та ще покладіть його в дитячу чи власну спальню.

  1. Рослинні обереги.

Кактуси. Вони захищають домашню енергетику та блокують негативні хвилі. Ставити їх потрібно на вікні, особливо якщо там неприємний вид.

Плющі. Захищають родину від пристріту, а дім від нехороших людей. Розташовувати їх краще по боках вхідних дверей.

Олеандр. Вирощують його в приміщенні та за межами. Ставлять біля вхідних дверей. Він захищає від пристріту та псування, а також є прекрасним природним енергетичним фільтром.

  1. Фен-шуйні обереги.

Напроти дверей причепіть червону стрічку. Вона захищає домівку від негативної аури та вберігає сім’ю від пристріту.Фігурка слоника. Такий талісман-оберіг потрібен в домі для гарного настрою. Він оберігає дітей та вагітних жінок. Ставлять його у спальні чи кухні.

Фігурка дракона. Він відганяє недобрих людей. Ставлять його праворуч від вхідних дверей. Він не впускає в дім негативні потоки.

Картина із зображенням вогню. Це оберіг від ворога, поганих думок та сімейного розбрату. Ставити її краще біля вхідних дверей, де починається зв’язок з зовнішнім світом.

  1. Домашні тварини-обереги.

Кішки. Чорна кішка може захистити від прокляття та пристріту. Руда оберігає від небезпек. Біла — від сімейних чвар та самотності.Собаки. Вони здавна захищали від нечисті та злих намірів. З ними в домі відчувається позитив та добро.

Також, від енергетичних проблем може захистити прибирання в домі. Наводьте порядки в домі частіше, не провокуйте появу проблем та позбавляйтесь старих.