Обряди на добробут, любов і удачу в ніч з 6 на 7 липня у свято Івана Купала

Проводити обряди та змови, спрямовані на досягнення добробуту, краще всього в дні сили. У ніч з 6 на 7 липня така можливість представиться кожному.

Свято Івана Купала в 2019 році знову пройде відповідно до традицій, що передаються з покоління в покоління. В цей час енергетика простору буде сильна, а значить, з’явиться можливість впливати на власне майбутнє. Експерти рекомендують не втрачати часу дарма і скористатися перевіреними методами залучення в життя матеріального добробуту, удачі та любові, інформує Ukr.Media.

Змови та обряди на любов

Залучення любові у свято Івана Купали в колишні часи приділяли пильну увагу, адже в цей день молоді дівчата могли дізнатися про справжні почуття своїх обранців завдяки ворожінням. Є кілька перевірених способів знайти щастя в особистому житті, які можна використовувати у цей день.

1. Посилити взаємні почуття закоханих у день свята дівчата можуть завдяки травам і квітам. На Івана Купала треба сплести вінок, який надягають на голову судженого, подумки зізнаючись йому в любові. Під час його плетіння вимовляють наступну змову:

«Силу трав на особисте щастя направляю, взаємні почуття підсилюю. Як вінок на голові коханого виявиться, так і любов наша міцніше буде».

2. Закохані, які бажають поєднати свої долі воєдино, відважно стрибають через вогнище, взявшись за руки. За повір’ями, пари, зуміли не розчепити рук, будуть щасливі у шлюбі.

3. Залучити в життя любов допоможе змова, яку дівчина прочитає перед сном:

«Суджений мій, прийди до мене, покажися, не крийся. Уві сні приходи на мене помилуйся, дай себе дізнатися».

Після пробудження важливо згадати сон або емоції. Якщо вони були позитивними, то зустріч з судженим вже не за горами.

Залучення грошей на Івана Купалу

Знайти матеріальний добробут і позбутися від фінансових труднощів можна за допомогою змов і ритуалів. Кожен зі способів допоможе досягти бажаного, якщо в помислах людини не буде спраги корисливої наживи.

1. У ніч з 6 на 7 липня під подушку складають усі гроші з гаманця або банківські карти, але не кредитні. Їх накривають руками та вимовляють:

«День вечора мудріший. Вночі чесні гроші з рук не ходять. Ранок прийде, гроші в оборот підуть, у справу вкладуться, на двоє помножаться».З ранку після пробудження гроші складають назад в гаманець. Першою покупкою повинна бути дійсно необхідна річ, і тоді грошова удача не відвернеться цілий рік.

2. Кілька монет стискають в руках, а поруч ставлять горщик із землею, трохи чистої води та насіннячко. На гроші наговорюють:

«Що посієш те й пожнеш. Сію гроші, гроші й знімаю, на врожай не скаржуся».

Монети закопують в землю, зверху садять насіння і поливають водою. Як тільки пагони покажуться, гроші підуть в руки.

3. Змову на фінансовий добробут вимовляють після того, як умиються тричі:

«Гроші потрібні кожному і мені знадобляться. В день свята дзвінкі монети до мене дорогу знайдуть, гаманець наповнять так мрію виконати допоможуть».

У гаманець обов’язково кладуть монети, щоб їх шум привернув грошовий добробут.

Обряди на удачу з 6 на 7 липня

Замовляння на удачу користуються популярністю. В день свята вони знаходять особливу силу, допомагаючи людям притягувати в життя везіння миттєво.

1. Змову на удачу читають о 12 ночі, на стику 6 і 7 числа:

«Успіх привертаю, біди проганяю. Не стояти на моєму шляху проблемам, не заважати нікому мені щастя досягти. Як скажу, так і буде, удача про мене не забуде».

2. Залучити удачу допоможе позбавлення від зайвого мотлоху. В день Івана Купала треба викинути з дому поламані та ті що прийшли в непридатність речі, щоб звільнити місце для позитивної енергетики. Кожну річ яку викидуєте супроводжуйте змовою:

«Мені служила, борг свій виконала, місце для нового звільнила, своїм відходом удачу в будинок впустила».

3. Залучити удачу допоможе будь-який талісман, виготовлений в день свята своїми руками. Його заговорюють наступними словами:«Удача більше від мене не ховається, вірою і правдою служить, від бід відгороджує».

На Івана Купалу кожен може поворожити на майбутнє, щоб дізнатися приховані таємниці. Ворожіння у святковий день відкриють всю правду, а отже, ставитися до них треба з усією серйозністю, але не поспішаючи з висновками. Важливо пам’ятати, що інколи люди видають бажане за дійсне і приймають поспішні рішення.