Один з найбільш ефективних засобів від фітофтори помідор — Фурацилін

Щоб убезпечити молоді рослини помідор від інфекції фітофтори, їх необхідно обов’язково обробляти спеціальними засобами. Одним з найбільш ефективних є фурацилін.

Обробка помідор від фітофтори фурациліном

Фурацилин випускається у вигляді таблеток жовтого кольору. Він чинить протимікробну дію. Таблетки легко можна придбати в аптеках за вельми доступною ціною. За допомогою фурациліну люди виліковують бактеріальні інфекції, борються з грибком на шкірі і нігтях.

Як приготувати розчин фурациліну

Для приготування лікувального розчину вам знадобиться 10 таблеток фурациліну і 10 літрів води. Попередньо таблетки необхідно якомога ретельніше подрібнити. Воду бажано використовувати теплу, не нижче 30 ° C.

Приготований розчин можна використовувати не один раз. Його можна зберегти в прохолодному темному місці. При цьому всі властивості в боротьбі з фітофторою добре зберігаються протягом 14 днів.

Як обробити томати

Обробляються кущі помідорів від фітофтори обприскуванням розчину фурациліну. Листя і стебло томатів повинні бути добре змочені. Рекомендується проводити обприскування вранці або ввечері. Також неприпустимо проводити цю процедуру в дощову або вітряну погоду.Для максимального ефекту обприскування треба проводити три рази. Перший раз – перед цвітінням томатів. Другий – після появи перших зав’язей, але не раніше ніж за 10 днів після першого обприскування. Третій – восени, після зниження нічних температур. Джерело