Одна ложка цієї приправи, і більше ніяких мурах на городі

Мурахи – це надокучливі шкідники, які оселяються на городі та дачних ділянках. Ці маленькі істоти приносять городникам багато клопоту, бо вони можуть зіпсувати врожай та інші рослини. Тому, позбутися від цих шкідників потрібно якнайшвидше. Існує безліч готових засобів проти мурах, які можна придбати в магазинах. Однак, досвідчені городники віддають перевагу народним засобам й використовують для цієї мети певні спеції.

Як позбутися від мурах на городі.

Виявивши мурашник на городі або дачній ділянці, потрібно приготувати відвар на основі кориці. Для цього знадобиться звичайна паличка кориці, яку слід залити 1 л. води та прокип’ятити протягом 5 хвилин. Відвар, що вийшов, слід залити в мурашник.

Також, можна використовувати корицю в сухому вигляді. Її потрібно подрібнити до порошкоподібного стану й посипати мурашині доріжки або землю навколо дерев.

Щоб посилити ефект, корицю можна змішати з цедрою лимона чи апельсина. Від цієї суміші, мурахи стовідсотково залишать город у спокої.

Для боротьби з мурахами можна ще використовувати такі спеції та продукти, як перець червоний, чилі, куркума, сік лимона й подрібнений часник.