Органічне добриво для підкормки овочів на вашому городі

Помідори — це улюблений овоч багатьох городників. В догляді він не примхливий, але коли літо дощове, з’являються великі проблеми отримання будь-якого врожаю цього овоча. Помідори дуже пошкоджуються грибковими хворобами, боротися з ними дуже складно, особливо без застосування хімічних препаратів. Тому, щоб отримати гарний врожай органічних томатів, в першу чергу потрібно підіймати імунітет рослин, щоб вони могли самостійно боротися з хворобами. Для цього, необхідно підвищувати родючість ґрунту та робити це не один раз за сезон.

Для отримання органічних продуктів — добриво повинно бути органічним. Компоненти для цього добрива є в кожному господарстві.

Інгредієнти та матеріали:

 • Велика бочка чи каструля;
 • Попіл деревний з листяних порід;
 • Сироватка молочна 3 л.;
 • Пресовані дріжджі 1 кг.;
 • Кропива.
Спосіб приготування:

 1. У велику столітрову бочку покладіть 2 лопати деревного попелу, влийте молочну сироватку, додайте подрібнені пресовані дріжджі та 1 відро посіченої зеленої кропиви. Цю пропорцію можна розрахувати на ту тару, яка у вас є.
 2. Налийте на 3/4 бочки теплої води та залишіть настоюватись у теплому місці 14 днів, час від часу помішуючи цю суміш.
 3. Прикрийте не щільно бочку кришкою. Під час ферментації зайвому газу, що утворюється, потрібно вивітрюватись.

Спосіб застосування:

 1. Розведіть у 10-ти літровому відрі води 1 літр отриманої органічної суміші. Концентрація цієї суміші завжди повинна бути 1:10. Враховуючи ці співвідношення, ви легко можете розрахувати потрібну вам кількість розчину для підгодівлі своїх рослин.
 2. Цей розчин підливайте під кореневу систему рослин кожні 7-10 днів. На помідорний кущ потрібно 1 літра розчину.
 3. Починайте підживлення через два тижні, після того як всю розсаду помідорів висадите на городню ділянку.
У цьому органічному добриві поєднуються між собою всі корисні речовини.

Одна кропива містить в собі чимало корисного: калій, магній, кальцій та вітаміни, які додадуть помідорам додатковий енергетичний заряд. В деревному попелі й дріжджах є макро- та мікроелементи, які нададуть рослинам збалансоване харчування.

Органічне добриво приготоване за цим рецептом підійде для підживлення будь-яких городніх культур.