Орхідея — не тільки ніжна квітка, а і сильний жіночій оберіг

Сьогодні все частіше в якості презенту або просто для душі люди вибирають ніжну і вишукану квітку — орхідею. Вона разюче відрізняється від своїх побратимів на підвіконні, причому не тільки з вигляду, але і по догляду за нею. Незважаючи на те, що ця рослина зовсім недавно «прижилася» в наших будинках, в дійсності людство знайоме з нею з давніх часів, інформує Ukr.Media.

Орхідея — символ не тільки розкоші, але і поклоніння, а за цей досить довгий проміжок часу незвичайна квітка обросла ще і різним легендами, таємницями і прикметами, деякими з яких ми сьогодні з вами поділимося:

Жінці піднести орхідею в подарунок просто необхідно! Для представниць прекрасної половини людства ця квітка є своєрідним оберегом, програмуючим на жіночність, чарівність, удачу в любові.

Вважається, що особливо важливо подарувати орхідею жінці або дівчині, яка поки перебуває без пари, оскільки в такому випадку в найближчий час в її житті з’явиться надійний супутник життя.

Якщо чоловік подарував жінці орхідею це точно свідчить про його серйозні наміри.

А ось якщо завжди квітуча орхідея несподівано починає в’янути, задумайтеся, можливо, у відносинах щось пішло не так і, швидше за все, це попередження про те, що в родині назріває серйозна криза.

Орхідея допомагає продовжити життя, налагодити атмосферу і енергетику в будинку.

Вона навіть захистить вас від недоброзичливих гостей. Вважається, що орхідея буде погано впливати на того, хто прийшов в будинок з поганими намірами.

Але на чоловіка орхідея діє не дуже добре, надаючи йому жіночі риси характеру.Вплив орхідеї залежить від її кольору:

  • пурпурові допомагають стати більше активним і працьовитим; підходять тим, хто стежить за фігурою і зовнішнім виглядом;
  • жовті підвищують достаток, і сприяють кар’єрному зростанню; також додають креативу творчім людям;
  • білі і рожеві допомагають знайти гармонію і рівновагу, усувають депресію.
Орхідея — не тільки ніжна квітка, а і сильний жіночій оберіг