Ось як легко очистити дуже брудну сковорідку чи каструлю

У вас нещодавно згоріла каструля під час приготування їжі? Дивлячись на вашу спалену каструлю або сковорідку, вам може здатися, що будь-які способи очистки, це марна справи. Однак існує чудовий лайфхак, який допоможе вам якнайшвидше виправити цю складну ситуацію. Все, що вам знадобиться, це лише трохи оцту, трохи харчової соди, і трішки зусиль, інформує Ukr.Media.

Виходячи з особистого досвіду, я дізналась, що цей процес є неймовірно легким. Мій чоловік придбав мені прекрасний набір із каструль і сковорідок з нержавіючої сталі на Різдво. Тому, коли я в кінцевому підсумку у мене згріла одна з моїх каструль, я знала, що мені потрібен легкий (і порівняно дешевий) засіб, щоб її очистити. Наприклад, оцет, який може не тільки очищати сковорідки і каструлі, але має ще багато переваг у побутовому використанні.

Ось що я зробила:

  1. Наповнила сковорідку або каструлю водою, щоб покрити дно. Після цього залила оцтом (приблизно 1 склянкою).
  2. Довела рідину до кипіння. Після кип’ятіння зняла сковорідку або каструлю з тепла і злила рідину. Але не сушила посуд.
  3. Посипала питною содою сковорідку або каструлю (кілька столових ложок повинно бути достатньо). Якщо на сковороді залишилось трішки оцету, то може з’явитися невелике шипшиння, коли рідина вступає в контакт з содою. Цей крок краще виконувати у раковині.
  4. Деякі люди отримали хороші результати, додавши трохи води, щоб перетворити питну соду у розведену суспензію. Розкладіть суспензію на спалену частину каструлі і дайте їй постояти декілька годин. Це може значно полегшити процес очищення, який буде пізніше.
  5. Якщо ви хочете зробити це зараз, пропустіть четвертий крок. Замість цього, візьміть губку для чищення та відшліфуйте обпалені частини каструлі. Це потребуватиме трохи зусиль для ліктьового суглоба, але згоріла їжа, зрештою, відставатиме від каструлі.
  6. Переконайтеся, що перед повторним використанням посуду, він буде добре промитим.
Ось воно! Існують також інші способи, завдяки яким люди успішно відчищали спалені каструлі, наприклад, використовуючи сіль (оскільки це абразив), соус тартар або навіть листи для сушіння. Мені доведеться чекати наступного разу, коли я спалю сковорідку, щоб випробувати на собі й ці методи. Але, чесно кажучи, я сподіваюся, що більше ніколи не спалю її так сильно.