Молитва до Грузинської ікони Божої Матері, яка допомагає подолати різні хвороби, читають її — 4 вересня

У чому допомагає Грузинський образ

Шановані списки, що розповідають нам про благодатну допомогу Богородиці, зафіксовані в церковних літописах і сказання. В даний час ікона Грузинської Божої Матері не перестає славити ім’я своє чудесами. Перед іконою моляться про зцілення від найтяжчих хвороб:

Чудотворний образ Богоматері допоможе впоратися з різними епідеміями, виразками і всіма хворобами шлунка.

Чудодійна ікона допомагає відновити слух глухому і зір сліпому.

Пресвята Діва сприяє силою своєї в боротьбі з раком, а також позбавляє від нечистої сили.

Але зцілення знаходить не кожен, хто молиться перед іконою Грузинської Богоматері, а лише ті, чиї молитви і прохання були щирими і від щирого серця.

Молитва перед чудотворною іконою

«Перед тобою схиляємося, о, Велика Заступниця наша, Мати Божа, Богородиця Пресвята! Цариця небесна, почуй благання наші, і не лишай нас без уваги Своєї! Віримо і прославляємо ім’я Твоє! Перед Твоєю молимося і просимо зцілення! Так вохдай нам за гріхи наші і подаруй благословення Своє! Так перед Господом станемо за всі діяння наші нечисті!

Так дай нам сил, зціли душу і тіло наше! Визволи нас від мук і від хвороб земних! Хай буде мир на нашій землі і в країні нашій! Лише перед Твоїм образом молитвам віддаємося і лише Ти здатна нам допомогти! Так досягнемо ми підтримки Твоєї і Твоїх благодіянь! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! І на віки віків! Амінь! »

Лише турботлива рука Господа вкриє вас в хвилини страждання і важких випробувань долі. Не соромтеся звертатися до Творця за будь-якою порадою. Адже любов Його не знає меж і Він слухає кожне прохання, що йде від серця. Тому і закликав на допомогу до людей ангелів-хранителів і всіх святих.