Молитва до ікони Божої Матері «Нерушима Стіна» яка захищає від негативу — читають 31 травня

Богородиця оберігає людей від різних напастей, проклять і нападів ворогів. Вважається, що Вищі сили є стіною, яка відштовхує негатив.

Вважається, що назва ікони пов’язано з тим, що відома київська ікона Богородиці, виконана з мозаїки, у разі не ушкодилася протягом декількох століть, що і стало символом сили і протистояння негараздам. З тих пір люди вірять, що саме «Незламна стіна» захищає їх від стихій, ворогів і іншого негативу. Звертаються до ікони люди, щоб зцілитися як від тілесних, так і від душевних недуг.

Молитва Богородиці перед іконою «Незламна стіна» звучить так:

«Володарка Непорочна, недарма зветься« Незламна стіна », будь перепоною для всіх тих, хто замишляє ворожнечу і зло проти мене, моїх близьких і мого будинку. Стань для нас непорушною фортецею, що обгороджує нас і наше житло від усяких бід і тяжких обставин. Амінь ».

Молитва 

О, благодатна Владичиці наша Богородице, Приснодіви, прийми від нас це подяки хвалебні спів і принесеш до Творця і Творця нашого теплия молитви Твоя за нас недостойних, хай вибачить Він, Милосердний, нам всі гріхи наша, помисли лукавої і нечисті, справи скверния. О, Пані Пресвята, буде йому милосердний та пошли дар по коегождо потребі: болящія зціли, скорботних утеши, зведені напоуми, охрани немовлята, виховай і навчи юния, підбадьор і настави мужі і дружини, підтримай і зігрій стария, буди нам і зде, і в житті Вічна Стено Нерушима, визволи від усяких бід і напастей і від вічної муки, та завжди воспевающе Твою Материнську любов, славимо всім серцем Сина Твого, з Отцем Його і Святим Духом, на віки віків. Амінь.