Молитви які має прочитати кожна жінка, щоб мати щастя в сім’ї

Молитися за жіноче щастя можна не тільки Господу та Богородиці. Жінки можуть попросити допомоги у святої Матрони, Миколи Чудотворця, мyчениці Варвари, Кипріяна і інших святих.

Молитва Богородиці
«Богородице Мати Божа, почуй молитву раби грішної (ім’я). Спаси і збережи, Володарко, від заздрості і злоби, не дай звернути зі шляху істинного та зміцни віру мою. Пошли мені своє благословення, укрий мене від зла людського, ока поганого і нещасть. Амінь».

Молитва про жіноче щастя
«Пресвята Діво Маріє, допоможи знайти щастя справжнє, та даруй мені можливість привести на світ дитя довгоочікуване. Спаси і збережи, Богородице, вaгiтнiсть мою, та не дай наpoдитися дитю хворим і немічним. Допоможи, Матінка, не покинь мене в годину сумнівів і вбережи плiд oна мого від будь-якого зла. Амінь».

Молитва про сімейне щастя
«Господи, молю Тебе про щастя сімейнe і заміжжя щасливе. Даруй мені любов щиру і взаємну, взаєморозуміння з чоловіком (ім’я). Навчи мене, Господи, мудрості і терпіння, щоб сім’я наша процвітала і смутку не знала. Відведи від нас язики гострі та очі погані, щоб ніхто не міг нашкодити щастя нашому. Амінь».Молитва про кохання
«Милосердний Миколо Чудотворцю! Почуй молитви раби Божої (ім’я), і не лишай слова мої без відповіді. Допоможи знайти мені щастя щире, пошли мені судженого, який любить мене буде щиро та створить зі мною сім’ю щасливу. Молися до Господа нашого всемогутнього, щоб допоміг він возз’єднатися двом серцям люблячим і до Його очима шлюб укласти. Амінь».

Молитва про щастя святому Кипріану
«Святий угоднику Божий, Кипріяне! Прийми молитву мою щиру та не залиш її без відповіді. Молю тебе, благослови мене, утоли печалі і скорботи, не дай смутку зломити дух мій. Пошли мені щастя жіноче, любов щиру, захисти від зла будь-кого. Амінь».

Молитва про жіноче щастя Матрони
«Мати Матронушка, захисниця і покровителька наша! Прийми молитву щиру від раби Божої (ім’я). Не покинь мене в печалі, утоли мої скорботи. Подаруй мені любов щиру, визволи від бід і хвороб. Молю тебе, не дай мені чоловіка нещирого, а пошли любов взаємну, що щастя принесе нам обом і розраду. Амінь».