Особливі молитви за сім’ю, кохання і заміжжя, які обов’язково читають — 8 липня

Святі Петро і Февронія є захисниками шлюбних союзів, любовних стосунків і вірності. Вони допомагають зустріти свою справжню любов, налагодити сімейні відносини і створити щасливу сім’ю. Вознести молитви можна в будь-який час, і вони ніколи не залишать істинно віруючого без допомоги і підтримки.

Молитва Петру і Февронії про кохання

«О, священні праведники Господнi, Петро і Февронія! Тільки Ви можете вилікувати дyшy мою і подарувати мені любов вічну. Молю, вибачте мене за гріхи мої і помисли грішні. Позбавте мене від мyк і стpaждань, бо каюсь я, і допоможіть мені знайти своє справжнє щастя. Благаю, підтримайте мене в хвилини тяжкі і подаруйте мені любов світлу і щастя сімейне. Так восславлю я імена Ваші світлі і праведні! Так прихилятися перед Вами ніколи не перестану. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! Амінь».

Молитва Петру і Февронії про заміжжя

«О, святі мyчeники, княже Петро і Февронія! До Вас звертаюсь з молитвами свої і молю про допомогу. Подаруйте мені чоловіка вірного, щоб оберігав наш будинок і піклувався про мене кожен день і годину. Так клянyсь я бути для нього вірною дружиною, даруючи любов і підтримку йому.

Даруйте нам, праведні угодники, міцні відносини, щасливе життя і вірні почуття. Щоб прославили ми Вас, Петро і Февронія! І ніколи не забуду я про Вашу підтримку і безмірну доброту. Так назавжди залишитеся Ви для нас прикладом чистої і світлої любові. Хай буде на все воля Божа! Амінь. Амінь. Амінь».

Молитва Петру і Февронії про сім’ю

«О, священні благовірні, Петро і Февронія! Мої молитви лише до Вас звернені про допомогу і підтримку небес. Молю я Вас, вибачте мене за діяння гріховні, очистіть мою дyшy і совість від гріхів і подаруйте Своє благословення. Благаю Вас, допоможіть зберегти вірність і любов в моїй родині, несучи до неї щастя і благополуччя. Убережіть від зла і сварок мою сім’ю.

Ви, великі праведники, довели свою любов неземну всьому світу, навівши як приклад всім віруючим! Так восславлю я Вас до самих небес й імена Ваші шанувати буду до кінця життя мого. Хай буде на все воля небес. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Ніколи не пізно знайти Господа в своєму серці і почати молитися Силам Небесним і святим, просячи про підтримку і заступництво. Коли ви будете читати слова у своїх молитвах, найголовніше – вірити в силу небесну, зберігати любов у своєму серці і міцну віру в душі.