Павуки підуть з вашого дому: три дієві способи позбутися їх

Проти павуків слід приймати комплексні методи.

Прибирання та профілактика.

Ретельно прибирайте в будинку, видаляйте павутиння, звертайте увагу на кути, плінтуси та захаращені зони.

Павуки їдять комах, тому слід зменшити їх кількість в будинку. Приберіть сміття, крихти та харчові відходи. Павуки не люблять низьку вологість, тому частіше проводьте провітрювання та використовуйте осушувач повітря. Закрийте щілини, тріщини та інші отвори, крізь які павуки потрапляють в будинок.

Народні засоби.

Павуки не переносять запах м’яти, лаванди, цитрусових та чайного дерева. Додайте пару крапель ефірної олії у воду та обприскайте всі приміщення в будинку. Також, можна вирощувати вдома лаванду, м’яту, базилік та розмарин. Або розкладіть мішечки, наповнені лавровим листям, кедровими шишками та кінським каштаном.

Хімікати.

Придбайте спеціальний аерозоль, гель та пастки від павуків. Іноді знадобитися допомога фахівців. При використанні будь-якого методу дотримуйтесь інструкцій.

Не варто використовувати отруту та народні засоби одночасно.

Павуки — це частина екосистеми та вони знищують шкідливих комах. Краще відловлювати їх та випускати надвір.

Встановіть на вікна сітки. Регулярно оглядайте будинок, особливо темні та вологі місця. При перших ознаках появи павуків вживайте заходів.

Павуки можуть потрапити в будинок через щілини та отвори. Також, їх можуть принести в дім домашні тварини. Павуки ховаються в меблях, одязі та сумках з продуктами. Влітку комахи потрапляють в будинок крізь вікна.

Павуки люблять тепло та ховаються в будинку від холоду. Найчастіше їх можна зустріти у ванній, кухні та підвалі, де підвищена вологість. Якщо в приміщенні багато інших комах, вони прийдуть ними харчуватися.