Перевірені сорти огірків для посадки, які дають гарний врожай

Огірки, як й інші культури можна вирощувати розсадним способом на підвіконні та в теплицях. Для цього беруть тільки ранні сорти огірків й особливо ті, які здатні до самозапилення. А це можуть бути тільки гібридні форми, які мають додаток до назви сорту F1.

Пропонуємо підбірку найкращих та напрочуд врожайних сортів огірків.

Артист F1.

Гібридний тип огірка раннього терміну дозрівання. Виробник Голландська насіннєва фірма Бейо. Сорт універсальний, тому можна вирощувати у відкритому ґрунті, теплицях та у плівковому укритті. Дуже ранні, перші плоди можуть з’явитися вже на 38 — 45 день після сходів. Потужна, середньокущиста, партенокарпічна рослина з потужною кореневою системою. Огірки у Артиста вирівняного, циліндричного, великобугорчастого вигляду, короткі, корнішонного типу, середня маса 90-95 грами. Мають відмінні смакові якості та стійкість до хвороб й дуже високу товарну врожайність — 8,5 кг/ кв.м.

Кібріт F1.

Це дуже популярний ранній сорт огірків. Країна-виробник Голландія. Має відмінний смак та високу врожайність. Його можна вирощувати не тільки на присадибній ділянці, а й в теплиці. Головний врожай огірків формуються на центральному стеблі, а бічні стебла потрібно правильно вкорочувати.

Смарагдовий потік F1.

Це салатний сорт огірків вітчизняної селекції. Його вирощують в парниках та присадибних ділянках, бо цей сорт огірків зовсім не вибагливий. Бажано огірки підвішувати на сітку чи шпалеру, бо плоди виростають довгі та важкі.

Герман F1.

Цей сорт дуже добре використовувати для маринування та засолювання. Має дуже привабливий вигляд та невеликий розмір. Плоди дуже смачні та ароматні. Це голландський сорт, який можна садити на присадибній ділянці в теплицях, а також в промисловому виробництві на ринок. Сорт Герман самозапильний та пучковий, середнього ступеня стиглості, до першої хвилі плодоношення проходить близько 45 днів, а розмір плодів не бувають більшими ніж 15 см. При сильній спеці його доведеться притіняти.

Квітневий F1.

Цей сорт призначений для вирощування в захищеному ґрунті – теплицях. Він користується великою популярністю, тому його вирощують як городники-любителі так й в промислових масштабах. Це дуже врожайний та ранній сорт з подовженим плодоношенням.