Переводимо вікна у зимовий режим, цим самим зберігаємо тепло в домі. Як правильно це робити

В останні роки серед населення все частіше набувають популярності вікна з пластику. В них закладені функції по зберіганню тепла в оселях, через що відбувається зниження рахунків за опалення.

Як можна ще ефективніше знизити рахунки за тепло.

Окрім пластикових вікон можна батареї опалення встановити на низьку потужність нагріву.

Також, варто подбати про ущільнення вхідних дверей й використати мало кому відому функцію на пластикових вікнах — «зимовий режим».

Для цього знайдіть регулювальний ролик. Це металевий штифт в рамі вікна, що рухається, який можна побачити коли відкриєте дверцята вікна. Він й регулює герметичність вікна, в залежності від ваших потреб.

Для переведення вікна на зимовий режим, варто закрутити цей штифт у рамі на 90°. Це можна зробити за допомогою плоскогубців, руками або спеціальним ключем. Влітку ж поверніть його назад в попереднє становище.

Завдяки «зимовому режиму» на вікнах відбувається посилення притискання ущільнювачів до віконних рам — це утруднює потрапляння всередину оселі свіжого повітря.

В деяких рамах перед поворотом механізму потрібно його трохи потягнути на себе, а після повертати.

Згодом гумові ущільнювачі поступово починають псуватися. Це може відбуватися через не переведення вікон з зимового на літній режим. Таким чином ослаблюється притиск, що призводить до таких наслідків.

Переводимо вікна у зимовий режим, цим самим зберігаємо тепло в домі. Як правильно це робити