Пес весь час заглядав в скляну кулю для передбачень, а господарі не розуміли, що ж він там бачить

Коли господиня песика принесла додому скляну кулю для пророкувань, вихованець був зачарований іграшкою і довго її розглядав.

Пес Баха — помісь чихуахуа, який, напевно, завжди мріяв стати ворожкою.

Одного разу його господиня принесла в будинок кришталеву кулю для пророкувань. З тієї хвилини, як Баха побачив прозору круглу штуковину, він став буквально одержимий нею, інформує Ukr.Media.

Господарі вихованця ніяк не могли зрозуміти, що саме приваблює пса в скляній кулі. Сміючись, вони припустили, що Баха навчився заглядати в майбутнє.

Власниця Бахи встановила скляну кулю біля вікна, і вже на наступний вечір помітила, що вихованець заворожено дивиться на неї.

Дівчині здалося дивним, що пес взагалі зацікавився іграшкою. Було потішно спостерігати за тим, як Баха годинами дивиться на кулю.

Хоча песик і маленького розміру, він став відмінним сторожовим псом і в будь-який момент готовий підняти тривогу, якщо помічає незнайомця на своїй території.

Проте, малюк не завжди бачить сторонніх з вікна, оскільки вітальня знаходиться трохи нижче рівня вулиці. Зазвичай господарі Бахи відкривають тільки нижню частину жалюзі, щоб перехожі не бачили кімнату з вулиці. Але це закриває огляд на околиці і для вихованця.

Нещодавно господиня тварини зрозуміла, що саме так приваблює в кришталевій кулі. Виявляється, песик бачить там не майбутнє, а… сьогодення.

Виявляється, Баха побачив у ній шматок вулиці, який закривають жалюзі! Коли господиня підійшла до вихованця і нахилилася до кулі, вона теж побачила в ній віддзеркалення вулиці. Звичайно, вихованець видивлявся там людей, які ходили поруч з будинком!

Ось так скляна куля стала не тільки атрибутом для ворожіння, але і важливою річчю для вихованця. Адже тепер він може охороняти свою сім’ю за допомогою «новопридбаної сили».

Зараз Баха може бути спокійний — ні один незнайомець, що проходить повз його будинок, не залишиться без уваги.