Підгодуйте цим засобом свою петунію, і вона буде буйно квітнути цілий рік

Довгий час весною та влітку нас радує своєю красою квітка петунія. Вона стала прихильницею багатьох, бо цвіте тривалий час. Для того, щоб квітка продовжувала цвісти, за нею потрібно доглядати та додавати поживні речовини.

Як підживлювати петунії?

Для петуній гарно підходять добрива тривалої дії – для нарощування зеленого листя та для пишного й постійного цвітіння. Таке підживлення сподобається квітці та господарю, у вас з’явиться більше часу на додаткові справи.

Спосіб дії таких добрив?

Додайте добрива у землю перед посадкою. Під час поливу, квітка буде всмоктувати всі поживні речовини, які їй потрібні. Тривалість дії таких добрив складає пів року. Вносити добриво потрібно одноразово.

Одним з представників такого добрива є «Етіссо». Його випускають у вигляді гранул або таблеток. Добриво містить азот, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь, марганець, бор, вітамін В1, молібден, тобто всі компоненти, які потрібні квітці.Розмістіть пару таблеток ближче до стінки горщика або покладіть у землю та присипте землею. Після просто час від часу поливайте квіти.