Підгодуйте цим засобом троянди у червні, щоб гарно та довго квітнули

На початку літа, кущі троянд вкриваються бутонами, які починають подекуди розпускатися. Щоб рослини дружно й довготривало цвіли, потрібно за ними добре доглядати.

І перше, що варто зробити – провести профілактику, а в деяких випадках вже знищити на трояндах шкідливих комах та ознаки хвороби. Ці чарівні квіти вражаються сірою гниллю, справжньою й не справжньою борошнистою росою, іржею, чорною, пурпуровою плямистістю, стебловим й бактеріальним раком. Народні засоби тут не допоможуть, тому потрібно розпочинати серйозну боротьбу.

Для цього підійде комплексне рішення проблеми хімічними препаратами: «Актарою», «Скором», «Хорусом», «Топазом». Однак, перед тим потрібно знищити шкідників таких як попелиці, які знищують фунгіцидами. А з народних засобів обробіть кущі таким розчином: розведіть у воді собачий та котячий шампунь від бліх.Друге, що потрібно обов’язково зробити  – це підживити рослини. Для цього підійде, як органіка так й мінеральне добриво. Перед будь-якою підгодівлею, щоб не спалити корені рослини, пролийте землю під ними.

З органічного добрива беруть настойку-бродилку з різнотрав’я розведену у воді в пропорції 1:10 або настій тваринного гною чи курячого посліду розведеного 1:10 чи 1:20. Добре працює таке добриво, як деревний попіл – його сиплють під кущами на відстані 10-15 см від стебла.

З мінерального добрива трояндам підійде добриво на основі фосфора, калію та магнію, щоб бутони були великі, яскраві, а квіти довго не обсипалися.