Підгодуйте виноград в кінці жовтня, щоб мати гарний врожай наступного року.

Виноград досить не вибаглива рослина, але для того, щоб отримувати гарні врожаї, його потрібно удобрювати, найкраще восени.

Удобрення потрібно починати через три роки після висадки, перед першим плодоношенням. Підгодовують рослину осінню для того, щоб вистачило живлення в наступному році.

Використовують фосфорні та калієвмісні добрива.

Вносять їх під час перекопування. Так коріння винограду отримають добрива та повітря. Навесні, разом з водою, добрива додадуть сили ослабленим зимою кущам. Вегетація пройде вчасно і врожай буде дуже гарним.

Коренева система рослини так улаштована, що головні п’яткові корінці знаходяться на глибині 50 см під землею. Зверху знаходяться росяні корені, які при перекопуванні зрубуються, щоб не заважали гарному плодотворному розвитку винограду.

Обов’язково рясно поливайте рослину у жовтні – це покращить стан кущів і допоможе перезимувати.Ще однією умовою, є обприскування залізним (!) купоросом перед укриттям. На 10 літрів воли 400 грамів препарату.

При виконанні всіх способів підгодівлі, виноград буде гарно підготовлений до зимівлі. Втрати будуть мінімальними, навіть якщо трішки підмерзне, то досить швидко відновиться навесні.

Гарних врожаїв!