Підготовка до Благовіщення. Чого не можна робити жінкам — 25 березня

25 березня, православні християни відзначають Благовіщення. В народі кажуть, що в цей день дівчина косу не плете, а пташка гнізда не в’є. Навколо цього свята зібралося багато прикмет, обмежень та забобонів.

Що не можна робити на Благовіщення.

В цей день не можна позичати або давати різні речі та гроші. Також, не бажано приймати гостей, щоб ті не взяли без дозволу якусь річ з оселі. Цієї заборони необхідно дотримуватись з усіма без виключення, навіть з родичами. Порушивши, можна втратити здоров’я, сімейний добробут, мир та спокій в родині.

На Благовіщення заборонено плести, шити, вишивати та в’язати. Таким чином можна заплутати свою долю та придбати нові проблеми.

Також, не можна торкатися свого волосся, щоб не притягнути неприємності.

25 березня, не можна вдягати нові речі, бо вони швидко зіпсуються. А придбати нові не буде можливості. Ті молодиці, які не послухаються, до наступного року будуть самотні.

В цей день не можна починати нову справу, бо вона приречена на провал. З цим пов’язане одне повір’я. День тижня, на який припадає Благовіщення, стане нещасливим для нових починань аж до наступного року.