Підготовка і знезараження ґрунту для посіву весняної розсади. Щоб мати гарну і ранню розсаду.

Восени потрібно накопати та знезаразити ґрунт для посіву весняної розсади. Пропонуємо три прості способи як це зробити, щоб він зберігся до весни, а посіви зійшли та виросли здоровими.

  1. Спосіб пропарювання.

Завдяки цьому способу загинуть всі шкідники та збудники хвороб, а також земля набере необхідної вологи.

Візьміть залізне відро та посуд, який можна в нього вставити на 3/4 об’єму. Продірявте цей посуд маленькими отворами, наче сито, щоб ґрунт не висипався, а пар проходив через нього рівномірно.

Насипте в посуд землю та поставте його у відро наповнене водою на ¼.  Помістіть конструкцію на вогонь. Пропарюйте 15 хвилин, потім знезаражений ґрунт замініть на новий. Продовжуйте процедуру поки не обробите всю накопану кількість.

  1. Спосіб обробки окропом.

Цей спосіб набагато легший ніж попередній, але менш ефективний. І підходить він більше для достатньо чистої землі. Достатньо розкласти ґрунт на рівній поверхні та полити окропом.

  1. Спосіб обробки перманганатом калію.
Цей спосіб ще менш ефективніший ніж два попередніх. Він дуже простий в порівнянні з першим. Потрібно розчинити марганцівку до рожевого кольору та полити ґрунт.

Обробка будь-яким способом збереже землю до весни. Після процедури розкладіть ґрунт в пакети та герметично закрийте. Зберігати потрібно в темному та сухому місці.