Підказки Ангела-Охоронця, які не можна ігнорувати

Ангел-Хранитель завжди оберігає нас у житті, і посилає підказки, попереджає, застерігає… Головне — прислухатися до нього.

Спеціалісти рекомендують прислухатися до своєї інтуїції, розвивати її та бути уважним до знаків, які посилає ваш Ангел. Ваша уважність може врятувати вас від зайвих проблем, та допоможе у прийнятті правильних рішень.

Дуже часто, люди нарікають, що Бог їм не допомагає, не рятує, не підказує… Це, не є дійсно так, адже Ангел-Охоронець завжди посилає знаки для своїх підопічних, просто потрібно відчувати навколишній світ, помічати дрібниці і вчасно робити висновки.

У цій статті наведені деякі красномовні випадки, якими Ангел намагається вас попередити:

Якщо ви поспішаєте на важливу зустріч і машина облила вас водою із калюжі — прислухайтеся. Це попередження, про те, що вас можуть обдурити чи навіть зрадити.

Краще відкладіть зустріч, чи підписання документів. Якщо ж це неможливо, то обов’язково прочитайте молитву до свого Ангела:

«Ангеле небесний, захисти від біди, Помічник, даний при народженні, відведи від лукавого, дай далекоглядності в справах, Вбережи від брехні та обману». Амінь.

Водіям варто звернути увагу на таку підказку, як ключі. Якщо вони впали кілька разів на землю, то варто скасовувати вашу поїздку, аби вберегтися від аварії.

Якщо поїздку неможливо відкласти — то постукайте ключами по машині, та промовте таку молитву до Ангела:

«Ангел небесний вбережи та захисти раба Божого (ім’я) від аварії, нещасного випадку, поломки та всілякого зла. Стань за моїм плечем та порятуй від проблем». Амінь.

Якщо у вашу оселю стали часто злітати комахи або метелики, наприклад одного якогось кольору, то це теж може бути попередженням про те, що з вашим здоров’ям може бути не все добре.

У жодному разі не вбивайте комаху, упіймайте її та випустить на волю промовляючи молитву до Ангела:

» Ангел Божий, так як цей метелик відлітає, хай з собою всі хвороби та недуги забирає. Помочі в Ангела благаю, на допомогу його сподіваюсь». Амінь.

Бувають випадки, коли птах б’ється у вікно. Це поганий знак, він свідчить про важку втрату когось із родичів. У такому випадку варто повернутися обличчям до вікна і промовити молитву до Ангела:

«Ангеле небесний, молю тебе і усіх святих, Ангелів і Архангелів, прошу допомоги, врятуй і захисти. Врятуй Господи, від зла, трагедії, порятуй і збережи моїх рідних та близьких від горя, біди нещасного випадку, наглої смерті. Відведи від горя та зла, та подаруй близьким довгі роки життя». Амінь.

Якщо на новій роботі ви помітили, що з ваших рук, часто падають документи, це може свідчити про проблеми з керівництвом. У цьому випадку, потримайте документи у руках та промовте таку молитву до Ангела:

«Ангел Божий, на тебе покладаюся, долю свою у твої руки ввіряю. Вбережи від всілякого зла та поганого ставлення, допоможи жити у мирі та злагоді з усіма людьми». Амінь.

Якщо за вами ходить бездомна тварина, це свідчить про скору зустріч з надважливою людиною, у вашому житті. Нагодуйте тварину і вимовте молитву:

» Ангеле небесний, захисти! На тебе сподіваюсь, у Господа Бога нашого помочі прошу, нехай доля гарна мене знайде, бути на самоті не дай». Амінь.

В ідеалі, потрібно прихистити тварину у себе вдома.

Якщо у вас свербить ліва долоня, це може свідчити про те, що ви необдумано витратите свої заощадження, придбаєте щось зайве. Для захисту від такої спокуси, покладіть праву руку у кишеню і зверніться до Ангела з молитвою:

» Свої гроші, всі що маю, тобі Ангеле ввіряю, збережи та примнож. До тебе дослухаюся, гроші вдома залишаються. Хай ніколи не будуть кишені порожні, сподіваюсь на Ангела, та захист Божий». Амінь.

Коли ви збираєтесь у подорож, то зверніть особливу увагу на дрібнички, такі як: поламаний замок у валізі, незрозуміло чому забруднені речі, або ви взагалі не можете знайти потрібну річ. Такі знаки свідчать про те, що Ангел попереджає про небезпеку у вашій мандрівці. І намагається не пустити вас у подорож.

Якщо ви все ж таки змушені їхати зробіть так — вийдіть із дому та перехрестіть двері своєї оселі з молитвою звертаючись до Ангела:

«Ангеле Божий, Охоронцю мій святий на тебе сподіваюсь, життя своє тобі ввіряю, Божої помочі благаю. За мене перед Богом помолися, захисти у дорозі, поможи, і від зла усякого збережи. Збережи житло моє у цілості, а мене у здоров’ї». Амінь.

Якщо ви помітили, що часто спотикаєтеся біля водойми. Зупиніться і задумайтесь. Ангел попереджає про небезпеку на воді. Яка може коштувати життя.

Будьте якомога далі від води, аби уникнути біди.

Для захисту від водної стихії читайте таку молитву до Ангела:

«Ангеле небесний, даруй захист міцний, порятуй, вбережи. Моя віра сильна, з тобою води не боюся, буду плисти й не захлинуся. Твій захист міцний. Маю віру сильну, не змиє її ніяка вода. На тебе, мій Ангеле, уповаю, усім серцем захисту благаю». Амінь.Якщо зі стелі спустився павук, особливо до обіду, то це може бути знак, про якусь важливу звістку. І, якщо вам щось запропонували у цей день — погоджуйтесь. Це добрий знак від Ангела. Не забудьте подякувати Ангелові за добро такою молитвою:

«Ангеле Божий, на тебе уповаю, добру звістку з вдячністю приймаю.

Всі справи, які лиш починаю, завжди Ангела у поміч закликаю». Амінь.

Це, лише поодинокі приклади, тих попереджень, які може посилати вам ваш Ангел-Охоронець. Будьте уважними до знаків, і можливо, уникнете болю, сліз та розчарувань. Хай береже вас Ангел небесний, та сам Господь.