Підживлення часнику розчином карбаміду. Як правильно це робити, що виріс великий та міцний

Кожен городник, вирощуючи часник, стикався з такою проблемою, як жовте листя та тонкі стовбури — це неабияк впливає на якість та розмір врожаю. Таке явище може відбутися через брак поживних елементів у ґрунті, недостатній полив та перезволоження, а також, ураження різними шкідниками та хворобами.

Якщо, при правильному догляді та поливі, головка часнику виглядає здоровою, але при цьому жовтіє листя й тоншає стовбур, то скоріш за все — це брак поживних елементів, а саме азоту, магнію та сірки. Ці елементи відповідають за фотосинтез, швидке зростання та повноцінний розвиток рослин. Цю проблему можна вирішити за допомогою карбаміду, який має у своєму складі сульфат магнію та азот.

Підживлення часнику розчином карбаміду.

Щоб приготувати поживний розчин, потрібно розчинити у 10 л. теплої води 3/4 частину столової ложки карбаміду та 1/4 столової ложки сульфату магнію. Цього вистачить для обробки 1 кв. м. посадок часнику.

Після першого використання буде помітний результат: стебло стане товстішим, листя зеленішим, а головки часнику більшими.

Підживлення часнику розчином карбаміду. Як правильно це робити, що виріс великий та міцний