Підживлення орхідеї за допомогою шкарлупи. Три самі дієві способи

Зазвичай, господині викидають яєчну шкаралупу на смітник за непотрібністю, бо не підозрюють про її корисні властивості для домашніх рослин. В ній міститься багато мікроелементів, які при використанні, допомагають орхідеям наростити нове коріння, кілька квітконосів та сформувати великі квітки.

Підживити орхідеї можна трьома способами.

1 спосіб. Покладіть шкаралупу від яєць у відстояну питну воду. Проваріть її упродовж 15 хвилин, злийте відвар та охолодіть його. Полив орхідей, цим відваром, проводьте один раз на 15 діб, замінивши їм звичайний полив. Орхідея сформує квіти набагато швидше ніж зазвичай. Одночасно відросте на рослині нове повітряне коріння.

2 спосіб. Залишайте та підсушуйте яєчну шкаралупу, після покладіть її в суху скляну банку. Для цього нагрійте духовку до 200 градусів та просушіть шкаралупу в ній упродовж 10 хвилин. Після змеліть її за допомогою кавомолки в порошок. Розчиніть неповну 1 ч. л. порошку у 1 склянці гарячої води та полийте охолодженим розчином орхідеї.

Поливайте їх один раз на 15 діб. Квітки відразу оживуть!

3 спосіб. З яєчної шкаралупи видаліть внутрішню плівку та покладіть в скляну банку, налийте в неї чисту воду й залиште на 3 дні. Після, злийте настій та поливайте ним орхідеї замість звичайного поливу. В літні теплі дні настій буде готовий вже за добу.