Підживлення полуниці — як правильно це робити, щоб мати гарний врожай

Щоб отримати гарний врожай полуниці, потрібно її підживити тричі на рік.

Перше підживлення:

Навесні обріжте пошкоджене листя полуниці та підживіть її за допомогою комплексного мінерального добрива, на 10 літрів води 1 ст. л. нітроамофоски. Також, можна використати органічні добрива, розведіть водою 1:10 коров’як або 1:12 курячий послід. Поливайте під кожен кущ полуниці 0,5 літра розчину.

Друге підживлення:

На початку бутонізації та дозрівання ягід полуниці, підживіть її калійною селітрою, деревним попелом чи розведеним у воді курячим послідом. У цей період бажано обробити полуничні кущі для збільшення врожайності комплексом мікроелементів, додайте дрібку борної кислоти на 10 л води.

Третє підживлення:

По закінченню збору урожаю та видалення старого й пошкодженого листя, підживіть полуницю комплексом з органічним та мінеральним добривом. У 10 літрах води розведіть 2 ст. л. нітроамофоски та 1 склянку попелу.

На початку серпня підживіть полуницю розчином сечовини, на 10 літрів води 30 грамів. Це роблять для того, щоб рослина могла закласти на наступний сезон більше квіткових пуп’янок.  Після полийте полуницю простою водою.

Підживлення полуниці навесні.

Обприскайте весною полуницю сумішшю мікроелементів. Для цього зробіть розчин молібденовокислого амонію, марганцю та борної кислоти. Візьміть по два грами кожного компоненту та розведіть у 10 літрах теплої води. Або придбайте готовий комплекс збалансованих мікроелементів у спеціалізованому магазині. Таке добриво може підвищити урожай полуниці на 30 %.