Підживлення помідорів під час формування і росту плодів. Яке саме добриво краще вносити

Щоб отримати гарний врожай томатів, потрібно провести два підживлення.

Перше — в період активного набирання помідорами маси: на 10 літрів води візьміть по 1 коробці з під сірників селітри аміачної та калію сірчанокислого.

Друге — через місяць після першого підживлення: дозування та добрива такі ж самі.

Та існує ще деякі хитрощі для підвищення врожайності помідорів та покрашення їх смакових якостей.Добрий смак помідорів може бути при достатньому насиченні важливими мікроелементами. Для цього є таке добриво як «цитов», комплекс мікроелементів складається з азоту, фосфору, калію, магнію, сірки, заліза, марганцю, бору, цинку, міді, молібдену та кобальту. Приготувати розчин не складно, 1,5 мл засобу розчиніть у 3 літрах води та обприскайте цим розчином рослини. Обробку проводьте один раз на 14 днів.

Покращити смак томатів, також, може йод: розчиніть 3 краплі йоду у 10 літрах води. Поливати помідори цим розчином потрібно два рази за весь період. Коли вони рясно зацвітуть та почнуть наливатися плоди.Також, найулюбленіше підживлення помідорів це деревний попіл. Ним обробляють рослини на протязі всієї вегетації, через кожні 10-12 днів. Ним опудрюють кущі й стебла рослин та готують настоянку. Півлітрову банку попелу залийте 10 літрами гарячої води та залиште настоюватись 5 годин. Потім полийте цією настоянкою помідори під кущ.