Підживлення смородини картопляним лушпинням, щоб мати великий врожай

На кожній садибній ділянці, ростуть кущі різних сортів смородини. Ця ягода багата вітамінами, особливо вітаміном С. З неї господині готують смачні заготівки на зиму: варення, джеми, компоти чи кладуть в заморозку. Але, щоб отримати гарний врожай ягід, потрібно добре про неї попіклуватись.

Є чимало способів як підживити смородинові кущі, ось один з них.

Підживлення смородини картопляним лушпинням, яке містить велику кількість крохмалю, завдяки якому ягоди смородини ростуть величиною з вишню.

Взимку викидати картопляне лушпиння нерозумно, його можна висушити на батареї опалення чи розкласти одним шаром на підвіконні. Далі покласти у тканинні мішки та вже сухі підвісити на тій же батареї або винести на балкон до весни.Підживлювати рослини можна на протязі весняно-літнього періоду. Для цього беруть сухе картопляне лушпиння та закопують під смородинові кущі. Також, його можна заварити окропом, охолодити та цим відваром полити смородинові кущі.

Лушпиння картоплі, також, застосовують як добриво для розсади інших городніх культур. Для цього потрібно подрібнити та розмочити його у «картопляну кашку», потім покласти у посадкову ямку й трішки присипати землею. Так садять розсаду огірків та капусти.