Після збору полуниці, потрібно її підживити. Яке добриво вносити, та як саме це робити

Після збору полуниці, потрібно її підживити. В цей період йде закладання квітконосів на майбутній врожай ягід.

Підживлення кущів полуниці.

Проводити підгодівлю потрібно після рясного дощу чи добре самостійно полити грядку полуниці теплою водою з лійки. В спеку її поливають ще й після підживлення добривами.

В серпні підживлювати азотними добривами полуницю не бажано, це може знизити її зимостійкість й вона може замерзнути.В цей час потрібно використовувати фосфорно-калійні добрива.

Приготуйте такий розчин:

У  10 літрах води розведіть сульфат калію 15 грамів та  суперфосфат 20 грамів. Цей розчин розрахований на 1 кв. м. ділянки. Перед тим як готувати розчин, потрібно залити гранули суперфосфату теплою водою на 10-12 годин та залишити його до повного розчинення. Поливати потрібно рослини у міжрядді рано вранці.

Допускається розсипати та змішати з землею суміш, яка складається з сульфат калію та з суперфосфату. Далі землю потрібно добре полити.Є також інші варіанти підгодівлі кущів полуниці після плодоношення.

Настій з застосуванням органічного добрива.

Візьміть тваринний перегній та деревний попіл. Перегній розведіть 10 літрах води у пропорціях 1:10 та додайте до нього 100 грамів попелу. Полийте цим розчином рослини тільки під корінь, норма витрати на 1 кв. м. 10 літрів розчину. Можна до цього добрива додати 30 грамів суперфосфату.

Використовуйте ці прості й доступні рецепти для підживлення своєї полуниці. Таким чином вона зможе добре підготуватися до зимівлі та віддати в наступному році щедрий врожай смачних й корисних ягід.