Помилки при митті рук, які допускає кожен. Це корисно знати для вашого здоров’я.

Кожного дня ми миємо руки по декілька разів, особливо після вулиці. Але ніхто навіть не замислюється, чи правильно це робить. Адже помилки під час цієї процедури, зведуть нанівець її ефективність.

Помилки при митті рук, які допускає кожен.

  1. Швидкість.

Для того, щоб змити всі патогенні мікроорганізми та очистити шкіру, необхідно мити руки на протязі 20 секунд. На практиці, у більшості людей, це складає всього лиш 6 секунд.

  1. Долоні.

Для очищення рук не достатньо помити тільки долоні. Найулюбленіші місця мікроорганізмів та бруду це нігті та між пальцьові проміжки. Тому, під час миття рук, ретельно намилюйте та тріть не тільки долоні, а й пальці та нігті.

  1. Мокрі руки.

Недостатньо висушені руки зведуть нанівець ефективність всієї процедури. Мікроорганізми чудово розмножуються в вологому середовищі, тому після миття ретельно висушіть шкіру паперовим або тканинним рушником.  1. Туалет.

Мити руки перед прийомом їжі або після туалету недостатньо. На протязі дня ми контактуємо з багатьма предметами загального користування в транспорті та інших громадських місцях. Тому, приділяйте більше уваги цій корисній процедурі.

  1. Рідке мило.

Дозатори, які стоять в громадських туалетах та заправляються вручну з великої пляшки, є джерелом патогенних мікроорганізмів. Найкраще, якщо кожен матиме з собою паперове мило, щоб можна було користуватися ним в необхідній ситуації.