Посадіть огірки цим способом, і можете не поливати цілий рік

Усім городникам відомо, що огірки вологолюбні рослини, які влітку потребують постійного поливу. Пропонуємо висадити хоча б одну пробну грядку за новим методом. Це дозволить протягом всього сезону обходитися без її поливу. Винятком може стати тільки дуже засушливе літо, тоді потрібно буде трохи зволожити землю.

Для приготування нової грядки слід викопати траншею та залити її великою кількістю води, щоб вона там стояла. Поверх ще вилийте відро кип’ятку для знезараження ґрунту.

Далі знадобиться щільна чорна плівка, яка не буде пропускати світло. Саме вона є основою такої грядки, бо конденсат, який буде утворюватися під плівкою й стане поливом для огірків на весь сезон.

Краї плівки прикопайте у землю й залиште на 3 доби. Після цього у шаховому порядку зробіть у плівці надрізи з шагом 20 см та висадіть готову розсаду.

Надалі потрібно буде допомогти огіркам “проштовхнутися” назовні. Вийняти листки, коли вони підростуть та покласти на плівку. У разі спекотного літа та довгої засухи, достатньо буде полити рослини приблизно 2-3 шприцами води.