Посівний календар на березень та квітень 2021 року. Щоб мати гарний врожай

Для гарного врожаю овочевих культур користуйтесь посівним календарем, щоб знати в які дні можна садити насіння на розсаду, а в які заборонено.

У березні місяці 2021 року.

Сприятливі дні у місяці:

9 березня: можна працювати на землі, обробляти рослини від шкідників, садити огірки, гіркий перець та різні трави.

11-12 березня: можна займатися садово-городніми справами, але щепити, обробляти рослини та дерева не рекомендується. Садити можна овочі, декоративні та плодові дерева.

13-14 березня: небажано займатись обрізкою, пересадкою та пікіровкою. Можна сіяти овочеві культури.

17-18 березня: дозволяється проводити роботи з рослинами, які ростуть на поверхні. Садити та сіяти рослини дозволяється.27-28 березня: ці дні найсприятливіші у цьому місяці для посадки та посіву усіх овочевих культур й різноманітних квіткових рослин. Пересаджувати, пікірувати та ділити бульби не рекомендується.

29-30 березня: садити бажано: кавуни, гарбузи, огірки, редиску, різні види капусти та гіркий перець. Сіяти та пересаджувати не бажано: прянощі та зелені культури.

У березні місяці досить багато несприятливих днів:

Це такі дати як: 7, 8, 10, 19–21, 23–26 та 31. Взагалі у ці дні займатися городніми справами не рекомендується.

У квітні місяці 2021 року.

Вдалі дні для посадки та посіву:

6 квітня: в цей день займаються посівом насіння огірків, баклажанів, гіркого перцю, петрушки, кропу. Не можна замочувати насіння.

7-8 квітня: можна робити все окрім щеплень та обприскування.

9-10 квітня: дозволені до посіву зелені та овочеві культури. Пересаджувати не бажано, а також займатися з бульбами та цибулинними.

14 квітня: сіяти можна овочеві та декоративні культури. Заборонено пересадка та проводити роботи з коріннями.

18-19 квітня: дозволяється посів, пересадка всіх культур та трав. Не проводьте обрізку, ніяких обприскувань та внесень добрив.23-24 квітня: не можна розпушувати, пересаджувати та пікірувати. Всі інші роботи дозволяються.

25-27 квітня: можна сіяти, пересаджувати дині, кавуни, бобові культури, всі різновиди капусти, редиску, гіркий перець, м’яту та шпинат, окрім трав.

28-29 квітня: в цей день не застосовуйте отpyтоxiмікaти, не проводьте роботи з бульбами, травами та деревами. Всі інші роботи проводити дозволяється.

Нейтральні дати у квітні місяці: 5 та 11–13.

Невдалих дат у квітні набагато більше: 3–4, 15–17, 20–22 та 30.