Повчальна притча від старенької бабусі, як зберегти сімейні стосунки

Одна пара прожила в щасливому шлюбі 60 років. Вони були не розлий вода, про все розповідали один одному, але в дружини був один маленький секрет.

В шафі, на верхній полиці, лежала коробка, жінка попросила чоловіка ніколи її не чіпати. Він багато років допитувався, що ж в тій коробці. Однак так і не отримавши відповіді, з часом забув про неї.

Одного разу дружина сильно захворіла. Чоловік мав її доглядати, готувати та прибирати будинок. Під час одного з прибирань, він знайшов секретну коробку та приніс до дружини.

Відкривши знахідку, чоловік побачив три в’язані ляльки та 90000 доларів. Він був дуже здивований та не міг повірити своїм очам. Прийшовши до тями, старий почав вимагати пояснень від дружини.

— Коли ми одружилися, бабуся дала мені пораду, як зберегти довгий та щасливий шлюб. Вона сказала, що не можна сперечатися. І коли я буду на тебе сердитись, то потрібно промовчати та почати в’язати ляльку гачком.В чоловіка на очах з’явилися сльози, адже дружина ніколи не кричала, не перечила та не сперечалася. А в коробці було всього три ляльки, тобто ображалася вона так мало за таке довге сумісне життя.

— Мила, я так тебе люблю! Стосовно ляльок я зрозумів, а що стосовно грошей? Звідки вони?- запитав старий.

— Гроші?- засміялася бабуся. – Я зібрала їх від продажу всіх інших в’язаних ляльок.