Правила догляду за орхідеєю, щоб вона постійно квітнула і не пропадала.

Орхідея — це дуже примхлива квітка, але неймовірно гарна. Щоб вона постійно квітнула, потрібно створити ідеальні умови для її існування. Перед тим, як придбати цю рослину, уточніть її вік. Відсутність стрілок свідчить про молоду, до 1,5 року, орхідею. Число пагонів повинно бути від 5 до 8.

Пересування цієї рослини з одного місця в інше дуже їй шкодить. Тому, після того як привезете додому, посадіть в прозорий горщик та поставте в спокійне місце. Не можна вирощувати орхідею в рельєфному вазоні, це деформує кореневу систему і вона перестане квітнути. Прозорий горщик надасть кореневищу більше світла та можливість слідкувати за його станом.

Освітлення посідає найважливішу ланку в життєдіяльності орхідеї. Вона потребує 12 годин на добу постійного освітлення, тому починаючи з осіннього сезону, їй потрібне додаткове джерело світла.

Поливають орхідею тільки тоді, коли ґрунт повністю висохне. Це попередить захворювання на грибкову інфекцію. Зменшити полив потрібно після формування всіх бутонів. Щоб стимулювати процес квітнення, тримайте рослину на відкритому повітрі, щоб температура коливалася на 4-6°С. Починати потрібно з березня, аж до жовтня.Якщо помітили, що орхідея почала в’янути, то потрібно перебрати її коріння. Для цього дістаньте все, що знаходиться в горщику. Передивіться кореневище, хворі та засохлі частини обріжте. Замініть ґрунт на новий або пропечіть цей в духовці та посадіть знову рослину. Через деякий час орхідея адаптується і порадує своїм квітненням.