Правила посадки під зиму: часнику, цибулі, моркви та петрушки, щоб мати ранній врожай

Щоб висадити під зиму овочі, потрібно знати основні правила їх посіву.

Будь-яке насіння восени сіють при температурі навколишнього середовища від 0°C до -2°C.

Підготуйте заздалегідь посадкові ямки чи борозни, тоді можна буде сіяти насіння навіть в замерзлу землю.

Висадка часнику під зиму.

Озимий часник садять за 1-1,5 місяці до морозів. Він повинен встигнути добре вкоренитися та не повинен прорости. Це потрібно зробити в кінці вересня на початку жовтня. Потім часник прикрийте опалим листям та залиште так до весни.Посадка будь-якої цибулі.

Термін посадки — середина жовтня, щоб вона змогла добре вкоренитися. Навесні вона швидко зазеленіє, але може дати стрілки.

Цибулю-сіянку беріть розміром з ніготь на мізинці руки. Така сіянка не може зберегтися до весни, тому продається вона восени дуже дешево.

Цибулю-чорнушку сійте наприкінці жовтня чи в листопаді. Якщо земля мерзла, то після посіву добре замульчуйте та прикрийте ділянку.Посадка моркви під зиму.

Садіть моркву у трохи підмерзлу землю, щоб вона не змогла прорости. Це потрібно робити у листопаді, коли температура навколишнього середовища постійно буде нижче 00 С.

Осінній посів петрушки.

Якщо в середині жовтня-листопада температура встановиться не вищою від +3°C, можете сміливо висівати петрушку. Сухе насіння сійте в борозни, присипте та вкрийте землею.