Правила посадки полуниці осінню. Як правильно це робити, щоб родила вже наступного року

Прийшла осінь, гарна пора року для садіння полуниці. Треба підготувати землю та купити саджанці.

Правила посадки полуниці.

По-перше, потрібно вирішити, яку територію буде займати полуниця та скільки буде саджанців. Щоб влітку було не складно за нею доглядати, бо вона потребує належного догляду. Полуниця любить ніжитися на променях сонця, тому треба саджати її в такому місці, де їй буде затишно. Оберіть таку грядку, яка буде захищена від вітру.

Саджати полуницю потрібно на слабо кислотних ґрунтах. Дуже добре висаджувати саджанці після гороху, моркви, редьки. Садіть рослину у рядок, щоб один від одного саджанець був на відстані 20-30 см. Від цього залежить розмір ягоди. Після посадки, врожай буде гарний тільки на другий чи третій рік. Полуницю треба пересаджувати кожних чотири роки.

Добрива для полуниці.

Полуниця має не великі коріння, які розміщуються не глибоко. Підживити грядки можна дерев’яною золою або напівперепрілим гноєм. Якість та кількість ягід залежить від придбаних саджанців. Коли обираєте їх, потрібно звернути увагу на кореневу систему. Вона повинна бути добре розвинена, не коротше 5–7 см, діаметр ріжка становити 1–2 см та 5-6 листочків.