Предмети, які краще обходити стороною і не піднімати в жодному разі

Не секрет, що кожна річ, яка належала людині, вбирає її енергетику, а отже, таїть в собі частинку її душі. Причому далеко не завжди особисті речі вбирають в себе позитив. Предмети можуть забирати негатив власника, його біль, нещастя, невдачі і навіть хвороби. Більше того, нерідко через особисті речі на людину роблять страшні змови, починаючи від пристріту і псування, а закінчуючи родовими прокльонами, інформує Ukr.Media.

З цієї причини побачивши на землі чиюсь загублену річ, ні в якому разі не можна піднімати її. Адже ніхто не знає, яку енергетику таїть у собі ця знахідка, і чи не накладена на неї негативна енергія.

Старовинні монети

Прогулюючись вулицями, завжди є ймовірність натрапити на загублену монету. Як правило, це звичайна дрібниця, яка бере участь у фінансовому обороті держави і випадає з гаманців неуважних власників. Але деколи люди стикаються з воістину дивовижними знахідками — старовинними монетами, якими люди розплачувалися в минулі століття. Такі монети викликають бажання підняти і забрати їх собі, але робити це вкрай небезпечно!

До наших днів дійшло дуже мало таких монет, і тим імовірніше, що вони піддавалися дії магії. Якщо на монету впливали позитивною енергією, вона може стати вашим талісманом і оберегом. Однак набагато частіше такі монети «програмували» на розорення свого господаря. Піднявши таку знахідку із землі можна довести себе до повного розорення, так і не зрозумівши, що стало причиною фінансового краху.

Прикраси з дорогоцінних металів

Як ви вже зрозуміли, метали дуже добре вбирають енергію свого господаря. В цьому плані людина, яка знайде на вулиці кільце, брошку або ланцюжок, разом з дорогоцінною знахідкою ризикує дістати і всілякі нещастя колишнього власника, а можливо навіть його хвороби.

До речі, деякі замовляння на позбавлення від хвороб якраз і передбачали те, що власник повинен викинути заговоренну коштовність, щоб позбавити себе від наявної негативної енергетики або тяжкої недуги. Тільки уявіть, чим може загрожувати вам подібна знахідка!

Ляльки і м’які іграшки, зроблені своїми руками

Доросла людина не стане піднімати ляльку, яка лежить на вулиці, а ось діточки обов’язково піднімуть таку знахідку і з радістю принесуть її додому. Не дозволяйте дітям цього робити, адже невинна лялька може відмовитися справжнім прокляттям для вашого будинку. М’яка іграшка або лялька, зроблена своїми руками, могла з’явитися на світ як на забаву юним членам сім’ї, так і для того, щоб очистити будинок від нечисті.

У минулі часи щоб позбавити будинок від нечистої сили, господар власноруч виготовляв фігурку людини, яку потім заговорювали і викидали на перехресті доріг. А що якщо така зла знахідка потрапить у ваш будинок? Більше того, кожен знає, які маніпуляції виконують досвідчені чаклуни з лялькою Вуду. Де гарантія, що така лялька не потрапить вам до рук? Щастя така шалена знахідка вам точно не принесе.

Голки, шпильки й інші гострі предмети

За словами езотериків, в більшості своїй ріжучі та колючі предмети не загублені власниками, а саме викинуті. Справа в тому, що всілякі голки і шпильки вбирають у себе весь негатив будинку і хвороби його господарів. «Очищаючи» такі оселі, медіуми і екстрасенси часто радять позбутися від гострих предметів, та ще й роблять на них змову.

Подібні речі не можна піднімати з землі, і вже тим більше не можна брати з собою. Якщо ви зашиєте такою голкою свій одяг, енергетика попереднього господаря обов’язково перейде на вас. Те ж саме станеться, якщо ви ненароком уколитеся цим небезпечним предметом. Тому, помітивши на землі голку або шпильку, краще пройти мимо.Ключі

Побачивши на землі ключі, так і тягне підняти їх, адже здається, тоді ми зможемо знайти власника і повернути йому втрачену річ. Ось тільки статистика говорить про те, що загублені ключі знаходять своїх власників лише в 3% випадків. Але ще небезпечніше той факт, що ключі, які лежать на вулиці, можуть бути зовсім не втраченими, а викинутими спеціально.

Окультисти підтвердять, що досить часто ключі використовуються під час змов, коли на прохання власника медіум «замикає» всі його біди і нещастя, після чого ключі викидають геть. Знайшовши такий предмет і принісши його до себе додому, ви можете випустити такого «джина з пляшки», що всі ваші попередні проблеми здадуться дитячим лепетом.

Браслети

Браслети були популярні у всі часи. Сьогодні у продажу можна знайти найрізноманітніші браслети, найбільш поширені з яких — шкіряні або гумові, зроблені своїми руками. Тут потрібно розуміти, що браслет — не звичайна прикраса. Це своєрідний оберіг, що захищає господаря від різного негативу, вбираючи його в себе. У певний момент браслет переповнюється негативом, внаслідок чого спадає з руки або рветься.

Саме такі знахідки найчастіше виявляють роззяви на землі. Можна тільки уявити, яка лавина негативу виплеснеться на людину, яка підбере подібну знахідку. Адже деякі додумуються полагодити і носити його. До такої речі навіть торкатися небезпечно, не кажучи вже про те, щоб її одягати!

Дзеркала

З дзеркалами пов’язано найбільша кількість магічних обрядів, причому, практика показує, що більшість цих обрядів відносяться до чорної магії. Але навіть якщо на дзеркало не впливали езотерики і окультисти, цей предмет дуже небезпечний. Перебуваючи в хазяйському будинку, дзеркало ставало німим свідком усіх подій, які тут відбувалися. На ньому лежить печать, як радісних, так і сумних подій, що відбуваються з членами сім’ї.

Якщо дзеркало виявилося викинутим на вулицю, його не тільки не можна піднімати, у нього небезпечно заглядати. Ну і зовсім вже не варто піднімати розбите дзеркало з землі. І неважливо чи було воно заговорено, і яку пам’ять зберігає в собі. Людина, що знайшла такий предмет, знаходиться в небезпеці і може зіткнутися з важкою недугою.

Гребінці

Гребінець — річ особиста, якою господар приводить в порядок волосся, а значить, вона має пряму взаємодію з енергетикою людини. Тому, той, хто знайшов такий предмет на вулиці і підняв його з землі, навіть без магії зможе відчути на собі чужу негативну енергетику. І вже точно не варто нести знайдений гребінець додому, присвоювати його і намагатися використовувати за призначенням.

Гребінець належить до предметів «підвищеної небезпеки». Його дуже люблять різні маги і чаклуни, активно використовуючи такий предмет в приворотах і магічних обрядах. Підібравши таку знахідку на вулиці, ви можете зробити фатальну помилку, про яку згодом будете гірко шкодувати.Годинник

Годинник — популярний в народі аксесуар, який нерідко втрачають, а значить виявити таку знахідку можна в будь-якому місці і в будь-який час. При цьому люди, що займаються чорною магією, рідко використовують у своїй роботі годинник, а тому побоюватися псування або прокляття від цієї знахідки явно не варто.

Але не все так безхмарно. Годинник відноситься до категорії речей, які не слід піднімати з землі, адже такий предмет, крім енергетики свого господаря, проникає і в його біополе. Тому, людина, що наділа на себе подібну знахідку, ризикує зруйнувати власне біополе і отримати хвороби господаря, від яких той страждав в період носіння аксесуара.

Натільний хрестик

Хрестик, який людина отримала під час обряду хрещення, покликаний оберігати її від небезпеки і берегти від мінливостей долі. Потужний захист забезпечує так званий християнський егрегор. Однак і такий сильний оберіг можна втратити.

Людині, яка знайшла чужий натільний хрестик, не варто піднімати його з землі, і вже тим більше не варто надягати його на себе. У цьому випадку хрестик може перетворитися в потужну енергетичну зброю, яка здатна змінити долю людини, зробивши її подібною до тієї, що призначалася істинному власнику. Людина може зіткнутися з бідами і напастями, від яких страждав власник хрестика, або навіть відповідати за його гріхи.