Преподобного Венедикта — 27 березня. Що забороняється робити в цей день

27 березня, православна церква вшановує пам’ять преподобного Венедикта Нурсійського. Народився він в заможній сім’ї у 5 столітті та присвятив все своє життя служінню Господу. Венедикт заснував монастир Монте-Кассіно, який досі славиться своїм статусом, регламентом та структурою. За життя преподобний здійснив багато чудес, а про те як він воскресив маленьку селянську дівчинку, склали легенду.

Традиції в цей день.

Також, 27 березня, християни моляться іконі Богоматері «Феодорівській» та просять сімейного щастя, міцного здоров’я, легких пологів й здорового малюка.

На Венедикта заборонено брати в руки гострі предмети: ножі, ножиці та сокиру.

В цей день, рано вранці, необхідно завісити всі дзеркала тканиною та залишити так до наступного дня. За повір’ям, 27 березня, особливий день для дзеркал. Вони сильніше витягують життя з людей та можуть показати скору загибель.

Заборони стосовно дзеркал:

Не можна сідати до дзеркала спиною або дивитися через плече – це притягує важку хворобу.

Заборонено дивитися в розбите дзеркало або його уламки. Вони сповнені дуже сильною негативною енергетикою.Заборонено дивитися на себе в дзеркало людям, які хворіють.

Не можна дивитися в дзеркало вночі. Це час, коли між нашим світом та потойбіччям відкриваються двері – це дзеркало. Покійники або темні сили можуть висмоктати з людини життя.

Заборонено показувати малюкам їх відображення.

Заборонено їсти перед дзеркалом.

Не можна плакати або сумувати перед дзеркалом. Воно накопичує негативну енергетику та віддає її на протязі тривалого часу.

Заборонено дивитися в чуже дзеркало, в громадські та декільком людям одночасно.

Не потрібно занадто довго милуватися собою в дзеркалі – можна зурочити.

Народні прикмети в цей день.

Мороз на дворі — до продовження холодної погоди.

Якщо в цей день гримить грім, чекайте теплого та врожайного літа.