Притча, яка допоможе вам знайти вихід в складних ситуаціях, та подолати перешкоди.

Одного разу, старенький віслюк впав у колодязь. Він почав кричати та кликати на допомогу свого господаря. Коли той побачив, що сталося з його твариною, то почав міркувати, як його визволити.

Перебираючи всі варіанти, чоловік прийшов до одного вирішення, яке вважав найдоречнішим. Віслюк був старий й колодязь вже давно засох. Він давно вже бажав викопати новий колодязь та купити молодого віслючка. Та й вирішив закопати старенького в колодязі.

Скликав сусідів та й почали вони землю лопатами закидати в колодязь. Спочатку тварина верещала диким та страшним криком. А потім, через деякий час затихла й господарю стало цікаво, що ж там відбувається.

Коли чоловік заглянув у колодязь, то побачив таку картину, віслюк струшував з себе землю й приминав копитцями. Сусіди все більше й більше закидали колодязь землею і віслюк несподівано з’явився в горі та вистрибнув зі своєї пастки.

Життя приносить нам багато всіляких негараздів. Кожного разу, коли наступна порція бруду впаде на голову, струсіть її та рухайтесь далі, на зустріч своєму щастю.

Якщо не зупинятися та не впадати в паніку при будь-якій проблемі, то можна вибратися з найглибшого колодязя.

Щоб бути щасливим потрібно відпустити всю ненависть та марні хвилювання, цінувати те, що маєте, віддавати більше, а чекати менше.