Продаються батьки. Історія, яка запам’ятається вам на довго.

В одній із столичних газет Парижу, з’явилося дуже дивне оголошення. Зміст його був таким: “Продаються батьки: батько 71 рік, мати 64 роки. Ціна – 1000 євро, і ні на євро менше!”

Люди, які читали це оголошення були приголомшені.  Про це говорили на вулиці, в транспорті, вдома та навіть показали по телебаченню обговорення цієї сенсації.

Одного разу, це видання потрапило до молодої сім’ї, яка втратила нещодавно своїх батьків в авіакатастрофі. Вони дуже цим побивалися та були у відчаї, тому бажання продати свої власних батьків викликало в них відчуття нерозуміння та гніву. Їм стало шкода стареньких людей, яких продавали наче річ та вирішили їх врятувати.

Подружжя взяли гроші та поїхали за адресою з оголошення. На місці вони побачили шикарний будинок та приголомшливий сад навколо. Тай подумали, що це якась помилка, але вирішили роз’яснити ситуацію та натисли на дзвінок.Двері відкрив літній чоловік з добрими очима та приємною посмішкою. Вони розповіли про оголошення в газеті та про себе й почали вибачатися, що потурбували.

— Зачекайте, Ви не помилилися, проходьте, будь ласка!- сказав чоловік та поспішив покликати дружину.

Вони швидко повернулися з дуже радісними обличчями та почали свою розповідь:

— Ми маємо дуже багато цінного майна, але так сталося, що не маємо дітей. Нам вже багато років і хотілося б залишити всю свою власність хорошим людям. Тому, ми вирішили дати таке дивне оголошення, бо на нього відгукнеться тільки добрі та гідні люди. Взагалі то ми сумнівалися, що знайдеться хтось, кого зацікавить такий товар. Ваше бажання робить вам честь, а нам – принесло радість. Ми впевнені, що ваша родина саме те, чого ми так довго очікували.