Продовжуємо плодоношення огірків: корисні поради, щоб збирати врожай до заморозків

Всі люблять ласувати хрусткими свіжими огірками. Однак, влітку вони часто відцвітають та майже не плодоносять. Існують способи, що допоможуть огіркам плодоносити довше.

Підживлення.

Для гарного росту кореневої системи, внесіть калійні добрива. Це може бути деревний попіл або спеціальні добрива із вмістом калію. Підживлення проводиться раз на 14 днів.

Також, можна використовувати комплексні добрива із вмістом азоту та фосфору. В комплексних добривах багато мікроелементів, що забезпечують збалансоване харчування рослин.

Полив.

Огірки потребують вологи під час плодоношення. Полив слід проводити регулярно, але не допускайте застою води. Найкраще використовувати теплу відстояну воду. Полив здійснюється під корінь вранці або ввечері.

Прищипування.

Слід регулярно прищипувати верхівки батогів, щоб рослини росли та утворювали нові зав’язі. Також, слід видаляти зайві пагони, щоб рослини не витрачали свої сили на них.

Профілактика.

Регулярно проводьте огляд рослин на хвороби та шкідників. Обробіть їх спеціальними препаратами. Можна використовувати настій часнику, цибулі та полину.

Умови.

Огірки слід висаджувати на добре освітленій ділянці. Оптимальною температурою для плодоношення є 20-25 градусів тепла. Огірки не люблять протягів, тому їх потрібно від них захистити.

Збір врожаю.

Регулярно зривайте зрілі огірки, щоб рослини продовжували утворювати зав’язі. Збирати плоди слід обережно, щоб не завдати шкоди кущам.

Омолодження.

В середини літа прикопайте частину батога, щоб рослина утворювала нові корені та продовжувала плодоносити.

Дотримуючись всіх порад, плодоношення огірків триватиме довше.