Простий та дієвий спосіб очистити диван від жирних та застарілих плям

М’які меблі, з тканинною оббивкою, часто вкриваються різноманітними плямами та забрудненнями. Їх дуже важко відчистити, особливо, якщо вони застарілі. Якісно можна вивести тільки свіжу пляму, промиваючи водою з милом. На пляму від жиру потрібно відразу насипати сіль чи крохмаль та залишити на декілька хвилин, а потім струсити їх.

Старі й складні плями виводять скориставшись побутовою хімією чи іншими засобами, які зможуть добре впоратися з цими плямами. Однак, багато домогосподарок все частіше звертають свою увагу на народні й екологічні методи очищення плям.Пропонуємо ознайомитися з засобом, який допоможе вивести плями з домашніх меблів. Щоб його приготувати, потрібно взяти порівну мінералку, рідке мило та харчовий оцет. Ці інгредієнти змішують, переливають в ємність з розпилювачем та наносять на брудну пляму. Далі щіткою для меблів протирають брудне місце та залишають його на декілька хвилин. Потім змивають очисник вологою ганчіркою змоченою в теплій воді. Ганчірку, бажано, добре віджати, щоб сильно не намочити м’яку оббивку меблів. Після цього проводять сушіння мокрого місця тепловим вентилятором чи феном.

В соціальних мережах можна знайти безліч різноманітних засобів видалення плям на меблях, але цей перевірений засіб являється найкращим.