Просто неймовірні помідори половинками в желе на зиму!

Цей смачнющий рецепт мені привезла подруга із Литви, вона часто їздить у відрядження у країни Прибалтики і каже, що ці помідори там дуже популярні. Спробувала минулого року і виявилося, що завдяки желатину, дуже змінився смак розсолу, він вийшов більш насичений та смачніший ніж звичайно. А ще краще, якщо перед вживанням поставити баночку у холодильник, щоб желе трохи загусло, тоді смак взагалі бомбезний! Наша родина одноголосно вирішила, що ми робитимемо їх кожен рік.

Отож для помідорів «Половинками у желе» нам знадобиться:

Помідори 2,5 кг;

Цибуля 0,5 кг;

Вода — 1 л;

Желатин — 1 ст. л.

Сіль — 1,5 ст. л.

Цукор — 5 ст. л.

Запашний перець — 15 шт.

Кріп свіжи — пучок;

Петрушка — пучок;

Часник — 9 зубчиків

Лавровий лист — 3 шт.Приготування:

Перш за все замочуємо желатин у половині склянки теплої води. На дно кожної з трьох банок (місткістю 1 л) викладаємо 3 гілочки петрушки, 3 гілочки кропу, 1 лавровий лист, 5 запашних перчинок та три зубки часнику. Далі потрібно добре вимити помідори, порозрізати їх на половинки та викласти у банки розрізом у низ. Цибулю чистимо та ріжемо на кільця, викладаємо у банки, як вам зручно.

Розсіл готуємо як завжди, у воду додаємо сіль та цукор, доводимо до кипіння, та додаємо желатин. Давши розсолу покипіти пів хвилини, заливаємо його у помідори гарячим. Додаємо по 1 ч.л оцту у кожну банку. Накриваємо стерильними кришками та ставимо у каструлю з водою для стерилізації. Доводимо воду до кипіння та стерилізуємо 15 хв. Далі закатуємо банки та ставимо під ковдру.

Смачного вам!