Пташка стукає у вікно: головні причини та на що потрібно звернути увагу господарю

За прикметами птах стукає в вікно не до добра. Однак, трактування може бути різним.
За повір’ям, в птахів можуть вселитися душі покійних. Так він кличе до себе або попереджає про біду, що наближається.
Раніше померлих було прийнято виносити крізь вікно. Тому, якщо постукав птах — це душа покійного завітала в гості.
Більш логічним поясненням є те, що птахи наближаються до будинків в пошуках тепла та їжі.

У вікно стукає голуб — йому не вистачає харчування.
Якщо до житла наблизився пернатий друг, зверніть увагу на поведінку дітей. За повір’ям, вони бачать мертвих. Якщо дитина плаче, коли горобець стукає у вікно — негайно вживайте заходів, якщо радіє — поганих новин чекати не варто.
Постукала сорока — не потрібно гнати птаха геть. Краще нагодуйте та попросіть прилітати лише за харчуванням, а не за душею. Також, можна прив’язати до вікна стрічку червоного кольору, щоб прогнати негатив, який можуть принести птахи. Прив’язати стрічку можна до моменту появи птаха або коли він вже пролетів.
Голуби є символом надії, хороших новин та світла. За прикметою, якийсь покійний родич або друг піклується про людину. Нагодуйте птаха та пом’яніть покійних.
Можна покласти крихти черствого хліба для голубів в церкві, щоб задобрити мертвих.
У вікно постукала плиска — пояснення можуть бути різними. Зазвичай птаха вважають провісником весни або сліз, якщо він білий. Прилетіла біла плиска — до сварок та образ. Кольорова — до радості та веселощів.

Якщо у вікно стукає ворона — добра не чекайте. Ворони вважаються провідниками в потойбіччя. Після прильоту такого гостя, проведіть чистку будинку та пройдіться по всіх кімнатах зі свічкою й молитвою. Також, сходіть в храм.
За язичницькими методами, наймолодший член родини від 7 років бере всі дрібні монети та залишає їх на перехресті. Повертаючись назад, дитина не повинна обертатися та з кимось розмовляти. Також, зверніться по допомогу до домовика. Протягом трьох днів залишайте йому смаколики. Тоді він захистить родину та житло від біди.
Якщо біля вікна з’явилася ворона, не беріться за нові справи, не робіть великих покупок та не складайте плани на майбутнє.
У вікно стукає синиця — до успіху та гарних новин. Для самотньої людини — це віщує зустріч з коханням, а родині — поповнення, ріст доходів.

Однак, інші прикмети говорять, що синиця передвіщає смерть. Вона може уособлювати душу покійного родича, що хоче забрати когось з близьких до себе. Дехто вірить, що синиця, яка б’ється у вікно, пророкує смерть когось з близьких або до фінансових втрат.
Вірити в прикмети чи ні — особиста справа кожного. Не потрібно налаштовувати себе на негатив та одразу чекати смерті когось з близьких, бо це лише притягне неприємності. Не розповідай нікому про власні сумніви та страхи. Прикмети збуваються, якщо в них вірити. Краще не звертати уваги на птаха, тоді й прикмета не здійсниться.