Пульт почав погано працювати: головні причини та як все виправити

Частіше за все пульт не працює через забруднення. В такому випадку йому необхідна чистка, але робити це слід дуже обережно. Щоб вберегти техніку від надмірного забруднення, потрібно тримати її в чистоті. Однак, якщо пульт вже брудний, потрібно вжити заходів.

Перш ніж лізти всередину техніки, потрібно дістати батарейки, інакше можна збити налаштування телевізора. Почистити пульт можна за допомогою аерозольного балончика, м’яких пензлів для видалення пилу, м’якою вологою серветкою або ватною паличкою в ізопропіловому спирті.

Почистити пульт ззовні можна двома способами. Візьміть серветку з мікрофібри та обережно потріть поверхні пульта. Серветка прибере пил та жир від пальців, не залишивши подряпин на пластику.

Якщо на пульті є плями або бруд, які неможливо видалити сухою серветкою, потрібно змочити її в ізопропіловому спирті. Протріть пульт, а потім витріть насухо, щоб рідина не потрапила всередину.

Куточком серветки, скрученим в тонку смужку або ватяною паличкою, змоченою в спирті, обережно очистіть місця між клавішами та навколо них.

Після чищення залиште пульт висихати, перш ніж вставити батарейки.

Щоб видалити жир з пульта, ватною паличкою, змоченою в спирті, проведіть за контактами на платі всередині пульта та контактами на корпусі батарейного відсіку.

Пам’ятайте, що розбирання пульта та чищення внутрішніх частин може призвести до втрати гарантії. Тому, заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцями.

Відновлення струмопровідного шару на пульті.

Струмопровідний шар — це, зазвичай, тонка металева або вуглецева плівка на друкованій платі всередині пульта. Якщо виникли проблеми, краще звернутися до професіоналів, які зможуть виправити ситуацію.

Перезапуск пульта.

Перед перезапуском пульта потрібно вилучити батарейки. Це допоможе уникнути випадкових дій або пошкоджень. Після виймання батарейок, потрібно зачекати 10-15 секунд, щоб пульт повністю розрядився та скинув часові налаштування. Потім поставте батарейки назад в пульт й він перезавантажиться самостійно. Якщо цього не відбулося, потрібно натиснути кнопку живлення та утримувати протягом кількох секунд. Таким чином пульт розпочне роботу.

Якщо ці кроки не змусили пульт працювати, потрібно замінити батарейки. Або причина може бути іншою, тому краще звернутися до фахівця.