Різдво Пресвятої Богородиці. Історія та традиції цього великого свята, про які слід знати

8 вересня, у всьому світі відмічають велике свято Різдво Пресвятої Богородиці. З особливою шаною ставляться до нього ті жінки, які хочуть мати діток, але не можуть. Вони гадають, що Богородиця помилує їх й подарує дитя.

Історія свята.

Багато років тому, коли людство гинуло у гріхах, Бог обрав з них жінку, яка була чиста думками та плоттю. Він вирішив, що вона принесе у цей світ Його Сина — Ісуса Христа. Народилася вона у місті Назареті, в дуже гарній родині. Батько був теслею, а мама господаркою по дому, яка вірила у Бога й вчила Марію бути благочестивою жінкою.

Вона була одружена та не мала дітей, хоча їй було вже час народжувати. Марія та її чоловік Іаков були не бідною родиною, вони мали худобу, поля, дім та повагу людей. Але, чомусь, Бог не давав їм дітей. Потім всі зрозуміли, що Він її готував, щоб вона стала матір’ю Спасителя, який прийде у цей світ й покінчить з усіма людськими гріхами.

Таким чином, це свято показує нам, яка Богородиця була свята, що не маючи довго своїх дітей, вона все одно молилась, чекала й вірила, що Господь її  не покине. Одного дня, Всевишній почув її молитви та послав до неї архангела свого, щоб той передав радісну звістку. Це показує людству, що Бог чує нас та ніколи не покине.