Рослини, які мають бути у кожному домі. Вони гарно впливають на кожного мешканця

Вирощуючи вдома різноманітні рослини, господині навіть не задумуються, що багато з них є дуже корисними для мешканців, бо можуть виділяти певні біологічно активні речовини, таким чином оздоровлюючи та допомагаючи людському організму впоратися з їхніми хворобами.

Сансевієрія.

Її ще називають «Тещиним язиком». Вона виділяє в повітря кімнати корисні біологічно активні речовини та гарно очищає його від токсичних речовин.

Розмарин.

Розмарин, зазвичай використовують як спецію, але він дуже гарно пасує на підвіконні у вигляді зеленої рослинності. Він постійно виділяє ефірну олію, вбиваючи в повітрі різних бактерій, вірусів та грибків. Розмариновий кущ обов’язково потрібно мати в домі тим, хто страждає на алергію та бронхіальну астму.

Аспарагус.

Він, також, корисний для людей, особливо тим, хто часто хворіє застудою. Виділяючи певні речовини в повітря кімнати, аспарагус вбиває віруси та бактерії, які знаходяться в ньому.Лимон.

Лимонне дерево виділяє в повітря приміщення фітонциди та ефірну олію, знищуючи колонії небезпечних бактерій.

Пеперомія.

Таку рослину варто мати людям у яких часто хворіють діти на застуду. За допомогою цієї рослини повітря стає чистішим. Вона здатна знищити такі бактерії, як сарцин, стафілокок та стрептокок.

Кімнатний мирт.

Ця рослина має радіус дії близько 50 м. Він виділяє ефірну олію, яка вбиває збудників багатьох хвороб.

Щоб мати міцний сон та заспокоїти нерви, посадіть в домі м’яту з лавандою.