Розбили тарілку? Чого слід чекати: народні прикмети та забобони

Чи справді розбитий посуд може принести нещастя?

Вважається, що посуд б’ється на щастя. Але іноді розбита тарілка може навести людині на погані передчуття. Щоб цього не сталося, важливо пам’ятати, про що кажуть народні прикмети, інформує Ukr.Media.

Більшість вважає, що посуд б’ється на щастя, і це дійсно так: недарма існує звичай навіть на весіллях бити посуд (зазвичай — келихи, але і тарілки іноді удостоюються цієї долі). А в Данії бити тарілки прийнято на Новий рік — причому не у себе на кухні, а об двері будинку своїх друзів. Так що в цілому розбита тарілка — це хороший знак.

Якщо розбилася звичайна тарілка, значить, можна чекати хороших новин. Якщо випадково розбив тарілку іменинник, це віщує приріст в бюджеті: пора залучати багатство. Якщо тарілка розбилася в будинку недавніх молодят — їх чекає щасливе спільне життя, а можливо і поповнення в родині. Але є нюанс: розбити посуд випадково і на власному весіллі — не дуже хороша прикмета. Правда, і нічого незворотного в цьому немає: досить сказати: «На щастя!» — і негатив буде нейтралізовано.

Деякі експерти та біоенергетики вважають, що приносить нещастя спеціально розбита тарілка. Не можемо з ними погодитися: часто психологи радять спеціально розбити стару тарілку, якщо іншим способом впоратися з негативними емоціями не виходить. Звичайно, бажано не доводити себе до такого стану, коли без розбитого посуду не обійтися.Чи може розбита тарілка принести нещастя?

Вважається, що невдачі розбитий посуд приносить, якщо ви залишили його вдома. Від осколків краще позбавлятися, акуратно зав’язавши їх у щільну тканину. Зберігати осколки вдома не варто, навіть якщо тарілка була улюбленою: вона відслужила свою службу і можливо навіть відвела таким чином біду від будинку.

Є речі, які приносять бідність в будинок. Але є і предмети, що несуть щастя та удачу: це наші родинні прикраси та столові прилади. Що робити, якщо розбилася дуже пам’ятна серцю тарілка — приміром, з дорогої порцеляни? Не варто за нею зітхати: подумки подякуйте їй за службу і все ж заберіть її з дому. Тепло близьких людей і хороші спогади все одно залишаться з вами.

Не варто боятися розбитої тарілки: це явно не та ознака, яка повинна налякати або насторожити. Та й в інших випадках важливо не впадати в помисливість: позитивний настрій відводить неприємності краще за будь-якого оберега.

Розбили тарілку? Чого слід чекати: народні прикмети та забобони